MENU

Działy firmy Abakon

rodzina

ABAKON WILLE I REZYDENCJE to grupa doświadczonych specjalistów, którzy służą fachową pomocą przy realizacji inwestycji dla najbardziej wymagających klientów.

Nasza siedziba znajduje się w Bielsku - Białej. Projekty Ekskluzywnych willi i rezydencji realizujemy na terenie większych miast takich jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź oraz województw: Śląskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Łódzkie, Lubelskie.

Z nami stworzycie Państwo ekskluzywny dom, elegancko wykończony ze stylowymi wnętrzami i dodającym prestiżu ogrodem.

Technologie jakimi dysponujemy stwarzają możliwości precyzyjnego i szybkiego dopasowywania budynku do potrzeb inwestorów. Wspomagają one komfort użytkowania i dbają o to aby za niego nie przepłacać. Moda na energooszczędność idzie w parze z opłacalnością. Fotowoltaika, rekuperacja, pompy ciepła to nowoczesne rozwiązania dające oszczędność i poczucie indywidualizmu. Dzięki nim minimalizujemy zapotrzebowanie na klasyczne media.

Z nami koszt i czas budowy mogą Państwo znacznie zredukować. Kompleksowość usług i wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z wymagającymi klientami pozwalają nam na zaoferowanie najwyższej klasy obsługi i bezpieczeństwa inwestycji.

Nowoczesne projekty willi i rezydencji to nasza odpowiedź na potrzeby rynku gdzie najważniejszym aspektem jest kompleksowa realizacja całej inwestycji.

Nasza oferta kierowana jest dla osób ceniących jakość i rzetelność przy budowie swojego domu. Projekty willi i rezydencji jakie realizujemy stanowią starannie wybraną grupę. Do państwa dyspozycji oddajemy cały zespół składający się z architekta, konstruktora, koordynatora budowy i osób odpowiedzialnych za sprawy formalne.


Wille i rezydencje realizowane z basenem, kortem tenisowym, sauną, spa, siłownią, wielostanowiskowym garażem itp. to propozycja, którą kierujemy do klientów ceniących indywidualizm i luksus.

Z pasją oraz przyjemnością projektujemy na indywidualne zamówienie wille nowoczesne lub w stylu amerykańskim, śródziemnomorskim, toskańskim, angielskim, polskim, rustykalnym i wielu innych.

Grupa Abakon

Abakon - Wille i Rezydencje

ul.Wyzwolenia 49A
43-300 Bielsko-Biała

tel. (33) 811-11-88