MENU

Abakon Futuro

Nowoczesna architektura, projekty i budowa

Działy firmy Abakon

rodzina

Abakon Futuro

Abakon Futuro to oferta projektów domów nowoczesnych.

Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym. Działamy na terenie województw Śląskiego (Katowice, Bielsko-Biała, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom), Opolskiego (Opole, Kędzierzyn-Koźle), Łódzkiego (Łódź, Piotrków Trybunalski), Mazowieckiego (Warszawa, Radom, Płock), Świętokrzyskiego (Kielce), Małopolskiego (Kraków, Tarnów) i Dolnośląskiego (Wrocław, Wałbrzych, Legnica). Szybko i kompleksowo przeprowadzimy cały proces budowy. Domy budowane są z zastosowaniem nowoczesnych technologii, co pozwala znacznie skrócić czas wznoszenia obiektu i przekłada się na niższe koszty budowy.

Specjalnie dla Państwa przygotujemy koncepcję i dopasujemy najlepsze rozwiązania techniczne. Oferujemy wykończenie domów pod klucz oraz indywidualną aranżację zarówno pomieszczeń, jak i przestrzeni wokół domu. Wszystkie detale mogą Państwo dobrać nawet przed rozpoczęciem budowy wraz z profesjonalnym projektantem, który jest zawsze do Państwa dyspozycji. Zadbamy o to, aby wnętrze było komfortowe, nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju, a ogród wraz z jego akcentami stanowił idealne dopełnienie architektury.
Wszystko po to by Państwa dom był unikalny i wygodny.

Budowa domu nie musi trwać długo. Dzięki zastosowaniu różnych technologii stosowanych w nowoczesnym budownictwie, w tym prefabrykowanych ścian możemy skrócić do minimum czas realizacji inwestycji.

Wybierając dom warto pomyśleć o przyszłości. Zachęcamy Państwa do wyboru domu nie tylko nowoczesnego, ale i ekonomicznego. Korzyści płynące z zastosowania ograniczających zużycie energii rozwiązań są odczuwalne od razu w postaci niższych kosztów utrzymania domu. Niższe wydatki na ogrzewanie i podgrzewanie ciepłej wody sprawiają, że inwestycje te nie tylko zwrócą się w przyszłości, ale i przyniosą oszczędności. Domy jednorodzinne z rozwiązaniami energooszczędnymi są nie tylko ekonomiczne, posiadają również przyjemny mikroklimat i zapewniają komfort cieplny mieszkańcom. Pośrednio korzyści wynikające z ograniczenia zużycia energii będą również odczuwalne w przyszłości w postaci zmniejszenia obciążenia środowiska naturalnego.

Budowa domu nowoczesnego nie musi być droższa od budowy domu tradycyjnego. Budując dom w systemie Abakon Futuro  już na etapie procesu decyzyjnego pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania techniczne i architektoniczne, co pozwoli uzyskać optymalny dla Państwa projekt.

Grupa Abakon

Abakon Futuro
Nowoczesna Architektura

ul.Wyzwolenia 49A
43-300 Bielsko-Biała

tel. (33) 811-11-88