Działy firmy Abakon

Oferty pracy

W związku z rozwojem firmy, aktualnie poszukujemy pracowników na stanowiska:

- Ekipy do prac wykończeniowych - Wrocław, Bielsko-Biała

- Konstruktor - Bielsko-Biała

- Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego - Bielsko-Biała

- Specjalista ds. reklamacji i kontroli jakości - Bielsko-Biała

- Przedstawiciele handlowi - Wrocław

Ekipy do prac wykończeniowych

Jesteśmy Firmą Budowlaną projektującą i budującą domy z keramzytu w systemie PRAEFA dla Klienta Indywidualnego. Poszukujemy Firm do prac wykończeniowych na naszych inwestycjach, przy:

  • układaniu płytek,
  • montażu płyt gipsowo-katonowych (suchej zabudowie),
  • ocieplaniu elewacji metodą lekką-mokrą.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

rekrutacja@abakon.com

Konstruktor

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Opis stanowiska:

  • ekonomiczne i optymalne opracowywanie projektów konstrukcyjnych

  • doradztwo techniczne

  • współpraca z działem handlowym i wykonawczym

  • współpraca z firmami projektowymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, specjalizacja konstrukcyjna)

  • znajomość przepisów prawa w zakresie prawa budowlanego

  • umiejętność biegłego projektowania konstrukcji budowlanych według polskich norm przy pomocy inżynierskiego oprogramowania np. RM-WIN, SPECBUD, Robot, Allplan

  • praktyczna znajomość programów AutoCAD/ZWCAD

  • zdolność analitycznego myślenia

  • samodzielność, wytrwałość, dobra organizacja pracy

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o przysyłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na adres:

Asystent/ka Przedstawiciela Handlowego

  • wsparcie Przedstawiciela Handlowego w codziennych obowiązkach,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • prowadzenie bieżących spraw z Klientami,

  • organizacja kalendarza spotkań Przedstawiciela,

  • koordynacja współpracy z pozostałymi Przedstawicielami Handlowymi,

  • realizacja innych zadań wynikających z zaistniałych potrzeb.

Wymagania:

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • dobra organizacja pracy,

  • samodzielność i podejmowanie inicjatywy w pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • konsekwencja w działaniu.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, w przyjaznym zespole,

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnieni.

Specjalista ds. reklamacji i kontroli jakości

  • kompleksowa obsługa zgłoszeń reklamacyjnych,

  • usprawnianie istniejących procesów oraz tworzenie nowych procedur związanych z reklamacjami i kontrolą jakości,

  • dbanie o profesjonalną obsługę Klienta,

  • archiwizacja dokumentów,

  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • samodzielność i podejmowanie inicjatywy w pracy

  • umiejętność planowania pracy pod presją czasu

  • doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy:

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

Przedstawiciele handlowi

Miejsce pracy: Wrocław

Jeśli jesteś osobą, która:

  • poszukuje dodatkowego źródła dochodu

  • lubi prowadzić spotkania handlowe

  • jest aktywna w poszukiwaniu nowych możliwości

  • potrafi wykorzystać swoje doświadczenie

  • orientuje się w rynku nieruchomości i posiada podstawową wiedzę w zakresie budownictwa

  • chętnie poszerza swoją wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii

  • ambitnie realizuje wyznaczone przez siebie cele

  • jest otwarta na nowe wyzwania

To zapraszamy Cię do naszego zespołu we Wrocławiu i gwarantujemy:

  • Umowę o współpracę

  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole

  • Pakiet szkoleń produktowych oraz sprzedażowych

  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności

  • Pracę home office i w terenie

  • wsparcie doświadczonych handlowców

  • wysokie prowizje od podpisanych umów.