MENU

Działy firmy Abakon

Panele ścienne Fluffo

Miękkie panele ścienne FLUFFO to doskonały sposób na ożywienie wnętrza. Pokrycie już niewielkiej powierzchni ściany sprawi, że Państwa pokój nabierze nowoczesnego, a zarazem przytulnego  charakteru.

Ilość dostępnych kształtów i kolorów przyprawia o zawrót głowy!  19 wzorów w 52 kolorach pozwoli na stworzenie niepowtarzalnych, trójwymiarowych aranżacji.

FLUFFO wykonane z pianki poliuretanowej doskonale pochłaniają dźwięki. Na podstawie badań przeprowadzonych w Laboratorium Akustycznym przy Instytucie Techniki Budowlanej w Warszawie, panele uzyskały klasę B pochłaniania dźwięków. Dzięki nim będą mogli Państwo w pełni cieszyć się jakością dźwięku podczas słuchania ulubionej muzyki lub oglądania filmów, bez męczącego efektu pogłosu. 

Pokryte są warstwą mikroskopijnych włókien, które sprawiają, że panele są gładkie i niezwykle miłe w dotyku. Państwa ściana nie musi już być zimna i nieprzyjemna!

Co więcej panele są łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości. Do ich zamontowania wystarczy niewielka ilość kleju FLUFFO.

Oferujemy  niezwykle ciekawy i nowoczesny sposób aranżacji wnętrza - zapraszamy Państwa do barwnego świata FLUFFO!

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami oferty zachęcamy do kontaktu pod adresem:

m.karabela@abakon.com

Miękkie panele FLUFFO  zobaczą  Państwo w naszej siedzibie przy ul. Wyzwolenia 49a w Bielsku-Białej.

 Pobierz katalog