trójkąty

Wybuduj z nami
wymarzony dom

22 lata doświadczenia

Od 2002 budujemy domy z prefabrykatów keramzytowych, domy z keramzytu przy użyciu nowoczesnych technologii. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań i dokładamy starań, by na twarzy naszych Inwestorów zagościł uśmiech. Wierzymy, że dom to nie tylko ściany, ale przede wszystkim jego mieszkańcy. Abakon to ludzie, których łączy pasja do budowania domów.

1900

wybudowanych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych

150
realizowanych budów rocznie
22
lata doświadczenia w projektowaniu i budowaniu domów
64
autorskie projekty domów

Opinie klientów

Projekt: Padiglione II
Facebook, Aga Kucharczyk
5
Facebook, Witold Kaczmarczyk
5
Facebook, Ada Podjuk
5
Facebook Sandra Śnieżko
5
Facebook, Monika Rokicka
5
Facebook, Alicja Kasprzak
5
Bartlomiej G.
4.5
Basia
5
Witold
5
4.5
Paulina
4
Bartłomiej
5
Paulina
5
Szymon
5
Marcin K.
4
Paulina P.
5
Rodzina Górniaków z Cieszyna
4.5
Mateusz
5
S.
5
Anika
4.5
Dominik
5
Mariusz
5
Dominik
5
Tomek A.
4
Bartłomiej
4
Basia
5
Tomasz M.
5
Aga
4.5
Projekt: Abakon 2009 SE 2
Rodina Srbecká
5
Tomek A.
4
Szymon
4.5
Kuba
5
Dorota
4.5
Witold
5
Basia M.
5
Mateusz
5
Střížovi
4.5
Paulina P.
5
Piotr
5
Darula
4
Joanna
5
Szymon K.
5
Anika A
4
Anastazja
5
Lach
4.5
Marta
5
Michał
5
Szymon K.
4
Lach
5
Wojtek
5
Szymon Kamionka
4
Dorota
5
Paulina Przeklasa
4.5
Artur
5
Państwo Hlaváčowie
5

Kompleksowa budowa

Projekt

W swoim portfolio posiadamy ponad 60 autorskich projektów domów, które zostały dostosowane do nowych warunków technicznych na rok 2021. Ponadto, realizujemy również projekty indywidualne oraz współpracujemy z pracowniami zewnętrznymi, aby spełnić różnorodne potrzeby naszych klientów.

Formalności

Oferujemy pomoc w załatwieniu formalności. Skontaktujemy Cię z naszymi architektami, którzy skompletują dokumentację projektową, złożą dokumenty w urzędzie i załatwią pozwolenie na budowę Twojego domu.

Finansowanie

Pomożemy w zdobyciu kredytu, przedstawimy najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę finansowania i negocjujemy warunki kredytowe.

Budowa domu

Wybudujemy dom w technologii ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych do wybranego przez Ciebie stanu wykończenia. Podstawowy zakres zbudujemy nawet w 3 miesiące!

Gwarancja

Budowa z nami opatrzona jest gwarancją, a dzięki naszemu ponad 20 – letniemu doświadczeniu masz pewność, że Twój dom będzie wybudowany z trwałych materiałów i z należytą starannością. 

Budujemy domy od 22 lat

Abakon to ludzie, których łączy pasja do budowania domów. Od 2002 budujemy domy z prefabrykatów keramzytowych (domy z keramzytu) przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Nieustannie szukamy nowych rozwiązań i dokładamy wszelkich starań, by na twarzy naszych Inwestorów zagościł uśmiech. Wierzymy, że dom to nie tylko ściany, ale przede wszystkim jego mieszkańcy – to o ich potrzeby troszczymy się każdego dnia.

Wieloletnie doświadczenie sprawia, że bardzo dobrze znamy Wasze potrzeby. Dlatego nie tylko budujemy, ale również projektujemy domy dla naszych klientów.

Projekty autorskie Abakon są zróżnicowane pod względem metrażu i stylu. Znajdują się w nich zarówno domy o mniejszej powierzchni, jak i sporych rozmiarów domy parterowe, budynki z poddaszem użytkowym czy nowoczesne stodoły. Każdy z projektów traktujemy wyjątkowo i dokładamy wszelkich starań, by spełniał potrzeby i oczekiwania Klienta. Wiemy też, że indywidualne podejście do jest kluczowe, dlatego oferujemy możliwość wprowadzania zmian w projektach gotowych, dzięki czemu dom będzie idealnie dopasowany do jego przyszłych mieszkańców.

Dom z keramzytu
Kompleksowa budowa

Naszym znakiem rozpoznawczym jest keramzyt. Budowa domów z prefabrykowanych ścian keramzytowych to nie żaden eksperyment, ale solidna, nowoczesna, a przy tym już sprawdzona technologia. Naszym klientom proponujemy budowę domu metodą, która bezsprzecznie łączy w sobie wszystkie zalety cenionej w naszym kraju ceramiki ze standardami nowoczesnego budownictwa.

Oferujemy tanie domy z keramzytu budowane zarówno według naszych autorskich projektów, jak i projektów innych pracowni – każdy z nich możemy zaadaptować do technologii keramzytowej. Twój nowy dom masz w zasięgu ręki!

Budowa do stanu podstawowego lub deweloperskiego

Dzięki naszemu wieloleteniemu doświadczeniu możemy zaproponować budowę w zakresie dopasowanym do Twoich potrzeb. Wybierając stan podstawowy otrzymujesz wybudowany dom z możliwością dostosowania wykończeń do indywidualnych wymagań. Stan deweloperski pozwala w najkrótszym możliwym czasie zamieszkać w nowym miejscu.

Współpracujemy z najlepszymi

Porta
Knauf
Extradom
Wiked Luzino
Wiśniowski
IsoChemie
Termoorganika
z500
Archon
Porta
Wiśniowski
IsoChemie

by Lokesh Dhakar with MIT License

ABAKON BD sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com