Abakon 2019 SE

Cena netto od 234 360,00 zł

Powierzchnia zabudowy:62,79 m2
Powierzchnia całkowita:125,58 m2 Powierzchnia użytkowa:77,30 m2
Powierzchnia podłóg:98,09 m2 Wysokość w kalenicy:7,69 m
Kubatura:220,00 m3

O projekcie ABAKON 2019 SE

Projekt o optymalnym metrażu 100 m2 to idealna propozycja dla osób szukających niewielkiego i jednocześnie wygodnego domu.

Parter budynku przeznaczony jest na część dzienną dla domowników, w której otwarta kuchnia z salonem to łącznie ok. 30 m2. Przestrzeń nad RTV została wykorzystana na schody, dzięki czemu dom nie traci powierzchni na komunikację między kondygnacjami. Duża łazienka z prysznicem pozwala na połączenie jej z funkcją gospodarczą, którą można łatwo oddzielić zabudową meblową. Pokój na parterze można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię.

Na poddaszu znajdziemy dwie duże sypialnie dobrze doświetlone oknami dachowymi jak i ściennymi oraz drugą łazienkę z wanną. Najniższą przestrzeń pomieszczeń na poddaszu proponujemy przeznaczyć na zabudowy meblowe zaznaczone na projekcie.

W drugim wariancie parteru proponujemy powiększenie salonu poprzez likwidację ściany i włączenie powierzchni pokoju do części dziennej. W ten sposób uzyskujemy ponad 40 m2 przestrzeni razem z kuchnią.

Prawa autorskie do przedstawionego projektu przysługują Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie, adaptacja, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) całości lub części projektu dla celów komercyjnych i prywatnych bez zgody autorów jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.
Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski