Abakon Diverso 2

Cena netto od 379 660,00 zł

Powierzchnia zabudowy:84,26 m2
Powierzchnia całkowita:171,17 m2 Powierzchnia użytkowa:126,51 m2
Powierzchnia podłóg:139,87 m2 Wysokość w kalenicy:8,21 m
Kubatura:0,00 m3

O projekcie ABAKON DIVERSO 2 REGULAR

Abakon Diverso 2 to wyjątkowy projekt, który zwraca na siebie uwagę frontową lukarną z wejściem do budynku schowanym w podcieniu. Wykończenie elewacji szklanymi balustradami oraz drewnianą okładziną nadają mu nowoczesny i wyjątkowy charakter.

Część dzienna na parterze budynku to 46 m2 przeznaczone na salon, kuchnię z jadalnią i komunikację. Otwarta kuchnia o dużej powierzchni pozwala na stworzenie wielofunkcyjnego półwyspu oraz zastosowanie wysokiej zabudowy meblowej. Wygodny salon zapewnia przestrzeń dla narożnej kanapy oraz kina domowego,a dwa duże przeszklenia pozwalają na dogodne ustawienie tarasu zewnętrznego, na który można wyjść z obu stron. W dodatkowym pokoju na parterze można zaaranżować gabinet lub gościnną sypialnię. Łazienka na parterze wyposażona jest w prysznic, a pomieszczenie gospodarcze dostępne z wiatrołapu umożliwia połączenie budynku z ewentualnym garażem.

Poddasze budynku to prywatna strefa domowników w której znajdziemy 3 duże sypialnie oraz przestronną łazienkę z wanną i oknem dachowym. Sypialnia małżeńska posiada własną prywatną garderobę. Wszystkie sypialnie są odpowiednio doświetlone balkonowymi oknami, a pokoje dziecięce dodatkowo oknami dachowymi.


Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski