Abakon Padiglione 1

Cena netto od 264 490,00 zł

Powierzchnia zabudowy:98,01 m2
Powierzchnia całkowita:98,01 m2 Powierzchnia użytkowa:82,38 m2
Powierzchnia podłóg:82,38 m2 Wysokość w kalenicy:5,30 m
Kubatura:350,00 m3

O projekcie ABAKON Padiglione 1

Parterowy dom przeznaczony dla czteroosobowej rodziny, oferuje wygodną, funkcjonalną przestrzeń. Powstał z myślą o rodzinie, która dobrze czuje się w przestrzennych pomieszczeniach, a zarazem pragnie poczuć prawdziwe domowe ciepło.
Indywidualny charakter budynku podkreśla wykończenie elewacji cienkowarstwowym tynkiem i drewnianymi deskami. Natomiast rozłożysty dach oferuje szeroki okap, który w podcieniach staje się przytulnym i wygodnym zadaszeniem.
Do wnętrza budynku wprowadza nas zadaszone wejście oraz wygodny wiatrołap z szafą wnękową i wejściem do pomieszczenia gospodarczego. Serce domu stanowi reprezentacyjny pokój dzienny ze ścianą kominkową, która częściowo oddziela salon od kuchni. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy wrażenie przebywania w jednej przestrzeni choć wyraźnie rozdzielonej.

Ergonomiczna kuchnia utrzymana w ciemnych barwach z akcentami jasnego drewna, łagodnie przechodzi w jadalnię powiększoną o wykusz. Przez szerokie przeszklenia w pokoju dziennym zaplanowano wyjście na taras, który będąc częściowo w podcieniu pozwala domownikom relaksować się i cieszyć się urokami okolicy.
Z otwartej przestrzeni dziennej płynnie przechodzi się do cichej części domu. Tutaj zostały zaprojektowane trzy sypialnie oraz w bezpośredniej ich bliskości łazienka. Wszystkie pokoje zaplanowano tak, aby były jasne i przestronne.


Prawa autorskie do przedstawionego projektu przysługują Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie, adaptacja, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) całości lub części projektu dla celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autorów, jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski