Abakon Padiglione 3

Cena netto od 284 340,00 zł

Powierzchnia zabudowy:118,87 m2
Powierzchnia całkowita:118,87 m2 Powierzchnia użytkowa:99,06 m2
Powierzchnia podłóg:99,06 m2 Wysokość w kalenicy:6,10 m
Kubatura:484,00 m3

O projekcie ABAKON Padiglione 3

Parterowy dom przeznaczony dla czteroosobowej rodziny. Oferuje wygodną, funkcjonalną przestrzeń.
Powstał z myślą o rodzinie, która dobrze czuje się w otwartych przestrzeniach - a zarazem pragnie poczuć prawdziwe domowe ciepło. Indywidualny charakter budynku podkreśla wykończenie elewacji cienkowarstwowym tynkiem i drewnianymi deskami.

Do wnętrza budynku wprowadza nas zadaszone wejście oraz wygodny wiatrołap z szafą wnękową. Serce domu stanowi duży i przestrzenny pokój dzienny ze ścianą kominkową.

Kuchnia jest ergonomiczna i otwarta na pokój dzienny. Szerokie przeszklenie w pokoju dziennym dobrze doświetla całe pomieszczenie i stanowi wyjście na taras, który pozwala domownikom relaksować się i cieszyć się urokami okolicy.

Z otwartej przestrzeni dziennej płynnie przechodzi się do prywatnej części domu, krótkim korytarzem z którego dostępne są dwie sypialnie i pomieszczenie gospodarcze z wyjściem zewnętrznym na ogród. Dodatkowo główna sypialnia ma własną garderobę. Trzecia sypialnia dostępna jest z drugiego krótkiego korytarza przy wejściu, tutaj również mieści się łazienka.


Prawa autorskie do przedstawionego projektu przysługują Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie, adaptacja, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) całości lub części projektu dla celów komercyjnych i prywatnych bez zgody autorów jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.


Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski