Abakon Piatto 1

Cena netto od 0,00 zł

Powierzchnia zabudowy:102,10 m2
Powierzchnia całkowita:102,10 m2 Powierzchnia użytkowa:86,15 m2
Powierzchnia podłóg:86,15 m2 Wysokość w kalenicy:3,80 m
Kubatura:300,00 m3

O projekcie ABAKON Piatto 1

Architektura domu urzeka swoją nowoczesną estetyką. Interesujące przesunięcia ścian, proporcje okien oraz subtelne materiały wykończeniowe tworzą niepowtarzalną całość. Ponadto, przekrycie domu płaskim dachem oraz ciekawe wyodrębnienie garażu będącego pod zadaszeniem od strony frontowej, decydują o współczesnym charakterze budynku.
Parter domu skrywa w sobie strefę prywatną i ogólnodostępną. Najbliżej wejścia zaplanowano wiatrołap z szafą ubraniową, pomieszczenie gospodarcze oraz strefę intymną. W strefie tej umieszczono sypialnię gospodarzy, sypialnie dzieci oraz wspólną, wygodną łazienkę.
Dalej, w głębi domu, znajduje się otwarta kuchnia, w której połączenie kontrastujących barw - ciemnego grafitu, antracytu i bieli, czyni ją efektowną i nowoczesną. Całą kompozycję ożywia jasny blat barku, który delikatnie rozdziela pomieszczenie kuchni od jadalni.

Przestrzeń jadalni ma niemal całkowicie przeszklone ściany, co sprawia, że jego wnętrze jest widoczne od zewnątrz. Dom połączony z ogrodem poprzez drewniany taras, zyskuje „letnie mieszkanie” - miejsce, w którym domownicy będą mogli połączyć domowy komfort z bliskością natury. Dodatkowo zadbano o to, aby reprezentacyjna część domu stwarzała przyjazną, ciepłą atmosferę. Z pewnością uroku i przytulności nada kominek narożny, który pozwali w interesujący sposób połączyć jadalnię z pokojem dziennym. Tutaj, nowoczesny pokój dzienny, łączy w sobie chłodną czerń, elegancką biel oraz jasny brąz, a piękne i duże okna zapraszają ogród do wnętrza salonu.


Prawa autorskie do przedstawionego projektu przysługują Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie, adaptacja, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) całości lub części projektu dla celów komercyjnych i prywatnych, bez zgody autorów, jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski