Pobierz katalog Wycena budowy

Abakon Studio Projektowe

Projektujemy dla Ciebie

Nasze studio projektowe wykonuje:

Projekty jednorodzinne
Zaprojektujemy Twój dom od podstaw
Projekty wnętrz
Stworzymy wnętrza Twojego domu
Projekty przebudowy
Dopasujemy dom do nowych potrzeb
Obiekty deweloperskie
Projektujemy budynki dla deweloperów
Aranżacje ogrodów
Stworzymy przestrzeń wokoł domu
Obiekty usługowe
Zaprojektujemy budynek usługowy

Kreatywność – doświadczenie – indywidualizm

Oferujemy Państwu nasze usługi projektowe polegające na stworzeniu indywidualnego projektu domu, adaptacji gotowych projektów, aranżacji wnętrz oraz projektów ogrodów. Funkcjonujemy na rynku usług budowlanych już od ponad 15 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w zakresie projektów i adaptacji pod indywidualne potrzeby, dzięki referencjom zadowolonych klientów pragniemy zaoferować właśnie Tobie, przyszłemu Inwestorowi kompleksową obsługę przy tworzeniu projektu indywidualnego, w tym także aranżację wnętrz. Stworzymy dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, pozwolimy zamieszkać Ci w miejscu absolutnie jedynym i niepowtarzalnym. Jeśli masz wizję właśnie takiego miejsca, tylko do końca wiesz jak ją zrealizować – zamów u nas projekt indywidualny, a my pomożemy Ci tę wizję urzeczywistnić. Nasze studio projektowe z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Kompleksowa budowa domów

Na każdym etapie inwestycji naszym klientom towarzyszy osobisty opiekun, do którego można się zwracać z wszelkimi pytaniami i wątpliwościami. Dzięki temu do budowy domu możemy podejść kompleksowo – od wyboru projektu po wykończenie domu.

Opieka projektanta

Na każdym etapie współpracy do Twojej dyspozycji będzie projektant, który pomoże w skompletowaniu dokumentów i kwestiach formalnych.

Inwentaryzacja budynku

Dokonamy pomiaru i szczegółowego opisu nieruchomości, zastosowanych materiałów budowlanych oraz usytuowania na działce.

Adaptacje projektów

Sprawdzimy ukształtowanie terenu, położenie budynku względem stron świata i dopasujemy projekt Twojego domu do konkretnej działki i przepisów.

Termomodernizacja budynku

Wprowadzimy odpowiednie rozwiązania, dzięki którym zmniejszysz straty ciepła, a co za tym idzie, zaoszczędzisz pieniądze potrzebne na ogrzewanie budynku.

Ocena stanu technicznego

Sprawdzimy, w jakim stanie technicznym jest Twój budynek, przeanalizujemy dokumentację, dokonamy pomiarów i ocenimy, czy budynek spełnia wymagane normy.

Projekt domu

Inna usługa