Abakon Wille i Rezydencje

Najciekawsze projekty domów ekskluzywnych z kosztami budowy.
Ceny projektów już od 5 000 zł

Wille i rezydencje - budowa domów ekskluzywnych

ABAKON WILLE I REZYDENCJE to grupa doświadczonych specjalistów, którzy służą fachową pomocą przy realizacji inwestycji dla najbardziej wymagających klientów.
Nasza siedziba znajduje się w Bielsku - Białej. Projekty Ekskluzywnych willi i rezydencji realizujemy na terenie większych miast takich jak: Warszawa, Wrocław, Kraków, Łódź oraz województw: Śląskie, Dolnośląskie, Mazowieckie, Łódzkie.
Z nami stworzycie Państwo ekskluzywny dom, elegancko wykończony ze stylowymi wnętrzami i dodającym prestiżu ogrodem.
Technologie jakimi dysponujemy stwarzają możliwości precyzyjnego i szybkiego dopasowywania budynku do potrzeb inwestorów. Wspomagają one komfort użytkowania i dbają o to aby za niego nie przepłacać. Moda na energooszczędność idzie w parze z opłacalnością. Fotowoltaika, rekuperacja, pompy ciepła to nowoczesne rozwiązania dające oszczędność i poczucie indywidualizmu. Dzięki nim minimalizujemy zapotrzebowanie na klasyczne media.
Nowoczesne projekty willi i rezydencji to nasza odpowiedź na potrzeby rynku gdzie najważniejszym aspektem jest kompleksowa realizacja całej inwestycji.
Nasza oferta kierowana jest dla osób ceniących jakość i rzetelność przy budowie swojego domu. Projekty willi i rezydencji jakie realizujemy stanowią starannie wybraną grupę. Do państwa dyspozycji oddajemy cały zespół składający się z architekta, konstruktora, koordynatora budowy i osób odpowiedzialnych za sprawy formalne.
Wille i rezydencje realizowane z basenem, kortem tenisowym, sauną, spa, siłownią, wielostanowiskowym garażem itp. to propozycja, którą kierujemy do klientów ceniących indywidualizm i luksus.
Z pasją oraz przyjemnością projektujemy na indywidualne zamówienie wille nowoczesne lub w stylu amerykańskim, śródziemnomorskim, toskańskim, angielskim, polskim, rustykalnym i wielu innych.

Nasze inspiracje projektowe

Firma Abakon dysponuje autorskimi projektami domów zróżnicowanych pod względem powierzchni i standardu. Wille i rezydencje to temat szczególny. Dlatego wspieramy się projektami renomowanych pracowni architektonicznych takich jak Domy z sercem, Pollio i LK Projekt.
Jeżeli te propozycje nie są dla kogoś zadowalające polecamy usługi naszego Biura Projektowego, które proponuje inwestorowi adaptację, zmiany w projektach.
Nasze Biuro Projektowe może także stworzyć dla Ciebie projekt indywidualny. Zapraszamy.


Projekty współczesnych willi - studio architektoniczne Pollio

Na stronie Pracowni Architektonicznej Pollio przeczytać możemy między innymi:

"Studio architektoniczne Pollio oferuje swoim klientom cały kompleks przedsięwzięć od A do Z: od etapu projektowania do wprowadzenia się zamawiającego do jego własnego domu. My i nasi partnerzy (których dobieramy ze szczególną uwagą i jesteśmy gotowi za nich poręczyć!) zapewniamy zamawiającemu wysokiej jakości opracowany, indywidualny (albo adaptację typowego) projekt domu, organizujemy dostarczenie materiałów budowlanych, przeprowadzamy budowę i nadzór autorski, wykonujemy zagospodarowanie terenu (projektowanie krajobrazu) i projektowanie wnętrz.
Jesteśmy pewni ,że rozwiązanie wszystkich zadań w jednym miejscu, nie tylko pozytywnie wpływa na końcowy efekt, ale również ogranicza możliwe ryzyko, związane z wynajęciem wielu różnych firm."

Domy z sercem

Na stronie "Kim jesteśmy" firmy przeczytać możemy:

"Pracownia architektoniczna Ryszarda Jachtomy jest firmą rodzinną, która działa z powodzeniem od 1991 roku. W tym czasie zaprojektowaliśmy przeszło 50.000 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej budynków, o kubaturze przekraczającej 230.000 metrów sześciennych.
Ten czas to świadectwo zmagań, entuzjazmu i oddania dla pasji, którą jest nasza praca.
Jednym z potwierdzeń rzetelności, wiedzy i doświadczenia jest także ustanowienie decyzją Krajowej Komisji Kwalifikacyjnej Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej RZECZOZNAWCĄ BUDOWLANYM w Specjalności Architektonicznej założyciela firmy architekta Ryszarda Jachtomę.
W roku 2012 z wielkim zaangażowaniem rozpoczęliśmy pracę nad przedsięwzięciem „DOMY Z SERCEM
”.

Więcej o pracowni i jej projektach na stronie firmowej.

Ekskluzywne wille - firma LK&Projekt

Na stronie LK&Projekt między innymi czytamy:

"Naczelną zasadą, którą kieruje się w czasie projektowania jest stworzenie dobrej relacji architekt-inwestor, która polega na uważnym słuchaniu, poznaniu i odczytaniu potrzeb. Stąd też każdy projekt jest inny, każdy jest urzeczywistnieniem osobowości, marzeń i pragnień danego inwestora. Jest to architekt, dla którego nie ma złych uwarunkowań i wymagań. Te elementy wpływają pozytywnie na efekt końcowy projektu i powodują, że są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju."

Więcej na stronie Firmy...

Oferta dodatkowa

Abakon budowa domów

Generalny wykonawca Abakon - budowa domów z prefabrykatów keramzytowych. Przeprowadzamy kompleksową budowę domów - od formalności związanych z projektowaniem i pozwoleniem na budowę, po wykonanie wszystkich prac na placu budowy. Oferujemy możliwość budowy w stanach surowym otwartym, deweloperskim, wykończeniowym i "pod klucz". Oferowany zakres prac może różnić się od regionu Polski. Budujemy od 2002 roku, w tym czasie zrealizowaliśmy przeszło pół tysiąca inwestycji.

Wybuduj dom z Abakon

Dom z prefabrykatów drewnianych

Drew EkoTrend to oferta budowy domów ze ścianami z prefabrykatów drewnianych.

Biuro projektowe

Gotowe projekty domów nie spełniają Twoich oczekiwań? Przyjdź do nas ze swoją wizją domu, a my w połączeniu z naszą wiedzą zmienimy ją na Twój wymarzony projekt domu.

Abakon Futuro

Abakon Futuro to oferta projektów domów nowoczesnych, także o niekonwencjonalnej, oryginalnej bryle.
Budowa domu nowoczesnego nie musi być droższa od budowy domu tradycyjnego. Budując dom w systemie Abakon Futuro już na etapie procesu decyzyjnego pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania techniczne i architektoniczne, co pozwoli uzyskać optymalny dla Państwa projekt zapewniający unikalność i wygodę nowego domu.

Materiały i usługi budowlane

Nie musisz być naszym inwestorem, żeby kupić u nas materiały budowlane z opcją dostawy i montażu! Znajdziesz u nas cały możliwy asortyment, niezbędny przy budowie domu. Zaopatrujemy inwestycje Abakon w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Oferujemy usługę montażu wybranych materiałów: wyposażenia łazienek, stolarki okiennej i drzwiowej, rolet, bram garażowych, parapetów, płytek, paneli, sufitów napinanych, instalacji hydraulicznych i ogrodzeń. Działamy lokalnie w promieniu 50 km od Bielska-Białej.Działki budowlane na sprzedaż

Sprawdź nasze propozycje działek ze wstępnie dopasowanymi projektowymi. Na naszej stronie sprawdzisz całkowity szacunkowy koszt inwestycji. Oferujemy pomoc w znalezieniu działki budowlanej w całej Polsce. Sprawdzamy, czy wybrany przez Ciebie projekt może być wybudowany na działce. Szacunkowa cena obejmuje koszt kupna działki i budowę domu do stanu wykończeniowego ze stolarką. W cenę wliczono wykonanie przyłączy mediów do budynku, rozprowadzenie instalacji i koszt kruszywa pod płytę fundamentową. Skontaktuj się z nami, doradztwo jest całkowicie bezpłatne!

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski