Budujemy dla wymagających

ABAKON Wille i Rezydencje - to firma kompleksowo realizująca inwestycje z zakresu architektury i budownictwa od ponad 15 lat. Doświadczenie z wymagającymi klientami zdobyte podczas realizacji ponad pięciuset budów pozwala na zaoferowanie szybkiej i fachowej obsługi.

Architekci, konstruktorzy, dekoratorzy wnętrz, architekci krajobrazu, wykwalifikowani wykonawcy to cały zespół, który oddajemy do Państwa dyspozycji. Kreatywność i pasja to czynniki, dzięki którym funkcjonujemy.

Dla zaspokojenia Państwa wyszukanych potrzeb oferujemy całą gamę technologii. Od tradycyjnych po indywidualnie dobrane. Najchętniej projekty tworzymy i realizujemy w atmosferze kreatywnej współpracy z inwestorem.

Realizacją ekskluzywnych projektów zajmujemy się od A do Z więc po zakończeniu etapu projektowania rola klienta sprowadza się do finansowania i odbioru poszczególnych etapów inwestycji.

Współpracując z nami mają Państwo okazję stworzyć własną komfortową willę lub rezydencję o niepowtarzalnej bryle i szyku. Dowolny styl, energooszczędność, wyszukany design wnętrza, szlachetne materiały to cechy oferowanych przez nas projektów. Wspólnie z naszymi klientami budujemy z pasją i przyjemnością.

Budowa willi i rezydencji

Wille i rezydencje realizowane z basenem, kortem tenisowym, sauną, spa, siłownią, wielostanowiskowym garażem itp. to propozycja, którą kierujemy do klientów ceniących indywidualizm i luksus.
ponad pół tysiąca zrealizowanych inwestycji
Budujemy domy od 2002 roku
Budujemy domy od A do Z
Dokumentacja do pozwolenia na budowę
5 lat gwarancji na ściany prefabrykowane
Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski