X4

Cena netto od 0,00 zł

Powierzchnia zabudowy:0,00 m2
Powierzchnia całkowita:0,00 m2 Powierzchnia użytkowa:0,00 m2
Powierzchnia podłóg:212,42 m2 Wysokość w kalenicy:0,00 m
Kubatura:0,00 m3

O projekcie

Przedstawiamy Ci wspaniały projekt domu jednopiętrowego z garażem na dwa samochody.
Z jednej strony jest to standardowy projekt współczesnego domu. Jednak, jeśli przyjrzeć się uważniej, z pewnością dostrzeżesz estetyczne „perełki” tej willi, wyrażone za pomocą okien panoramicznych, zadaszonego tarasu, eleganckiej fasady i przestronnych balkonów na pierwszym piętrze.
Przy wejściu od głównych drzwi trafisz do przestronnego przedsionka, którym dotrzesz do garażu. Na parterze znajdują się przede wszystkim pomieszczenia funkcjonalne.
W pierwszym skrzydle- dość przestronny wygodny do pracy gabinet, kotłownia ( z których to pomieszczeń można łatwo dostać się do garażu) oraz łazienka. W drugim skrzydle- kuchnia i spiżarnia, w której można przechowywać produkty spożywcze i inne artykuły gospodarstwa domowego, oraz duży jasny pokój gościnny z wyjściem na taras.
Po wejściu na pierwsze piętro luksusowymi drewnianymi schodami znajdziesz się w przytulnym holu centralnym. Pierwsze piętro to strefa nocna.
Dobrze rozmieszczone zostały tutaj:
– dwie sypialnie: pierwsza z wyjściem na balkon, druga- oprócz balkonu, cieszy swoich gospodarzy również oddzielną łazienką i garderobą;
– duży pokój dziecięcy, w którym wesoło będą bawiły się dzieci;
– garderoba ( bardzo pojemna, która nie jest w stanie się nie ucieszyć Twojej drugiej połówki)
– elegancka łazienka, do korzystania z zabiegów wodnych.
Na pierwszym piętrze znajduje się również oddzielna pralnia (pokój gospodarczy do prania i prasowania).
Podsumowując, można powiedzieć, że projekt tego domu będzie pasował osobom praktycznym, dla których ważny jest przede wszystkim dobrze przemyślany plan, praktyczność i funkcjonalność pomieszczeń, indywidualny charakter aranżacji wnętrza, następstwo form i rozwiązań konstrukcyjnych.
Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2019
Realizacja strony internetowej Weboski