Abakon z Ogrodem Zimowym

Cena netto od 290 960,00 zł

Powierzchnia zabudowy:80,99 m2
Powierzchnia całkowita:160,42 m2 Powierzchnia użytkowa:101,21 m2
Powierzchnia podłóg:129,37 m2 Wysokość w kalenicy:7,50 m
Kubatura:489,69 m3

O projekcie Abakon z Ogrodem Zimowym Regular

Abakon z Ogrodem Zimowym Regular to projekt domu z poddaszem użytkowym, który spełni oczekiwania tych wszystkich, którym zależy na funkcjonalności wnętrza oraz kompromisie pomiędzy nowoczesnością i tradycją. Jego symbolem jest ogród zimowy, który – choć znany od wieków – idealnie odpowiada na współczesne potrzeby.

Dwie kondygnacje budynku wyraźnie rozdzielają dwie strefy – dzienną i nocną. Strefę dzienną zaplanowano na parterze. Jej centrum stanowi obszerny salon połączony z jadalnią oraz otwartą kuchnią, do którego prowadzi niewielki hol. Ponadto znajdziemy tu przestronny pokój, który w zależności od potrzeb domowników może służyć jako gabinet czy dodatkowa sypialnia. Na strefę nocną, która zapewnia domownikom ciszę i prywatność, składają się natomiast trzy sypialnie oraz wspólna łazienka i sąsiadująca z nią garderoba.

Zaprojektowanie garażu w bryle budynku sprawia, że projekt idealnie nadaje się do budowy także na niewielkiej działce, natomiast ogród zimowy, będący integralną częścią domu, pozwala stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny klimat, zapewniając zarazem kontakt z naturą niezależnie od pory roku.

Projekt dostępny również w wersji bez ogrodu zimowego.Prawa autorskie do przedstawionego projektu przysługują Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie, adaptacja, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) całości lub części projektu dla celów komercyjnych i prywatnych bez zgody autorów jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski