Podsumowanie Akcji #KawaDlaSuperbohatera

Podsumowanie Akcji #KawaDlaSuperbohatera
12 maja przypada Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek - życzymy Wam przede wszystkim siły i wytrwałości.
Wasza praca jest nieoceniona i żadne słowa nie wyrażą naszego podziwu i wdzięczności dla ciężkiej pracy, którą wykonujecie każdego dnia.
Dziękujemy!

W tym miejscu chcemy również dokonać małego podsumowania akcji ,,Kawa dla Superbohatera'', w ramach której przygotowaliśmy drobne upominki - ekspresy ciśnieniowe do kawy z koszem pełnym słodkości. Paczki razem z podziękowaniem dostarczyliśmy do szpitala w Bielsku-Białej, Żywcu, Cieszynie, Tychach. Nasi koledzy z oddziału czeskiego przekazali paczki do szpitala w Ostrawie.
Dodatkowo, Pogotowie Medyczne w Żywcu otrzymało od nas pralko-suszarkę, która okazała się być niezbędna, aby zapewnić Ratownikom strój do pracy.

Akcja nabrała rozmachu - do akcji dołączyły się nasze oddziały z Krakowa i Wrocławia - a wszystko po to, by choć w małym stopniu umilić Bohaterom pierwszego kontaktu te trudne chwile.

Nasze wsparcie nie kończy się na tej akcji. Będziemy informować na bieżąco o dalszych działaniach, ale już teraz możemy zdradzić, że szykujemy coś wyjątkowego, specjalnie dla Was!


Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski