Podsumowanie roku 2018

Podsumowanie roku 2018
Czas podsumować kończący się 2018 rok. Był to dla naszej firmy wyjątkowy czas, który obfitował w wiele pozytywnych zmian i sukcesów. Nie obyło się też bez trudności i ciężkiej pracy.
Na wstępie chcemy podziękować Państwu wybór naszej firmy i zaufanie. To właśnie nasi klienci są głównym motorem napędowym działań naszej firmy.

Podsumowanie:
1) Dzięki udanej współpracy z naszymi klientami zbudowaliśmy ponad 140 domów.

Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w realizacji tak wielu marzeń o własnych czterech kątach.

2) 3 najpopularniejsze projekty 2018 roku to:3) Otworzyliśmy nowy oddział w Warszawie.4) Stworzyliśmy nowy projekt Abakon Regular, który zapoczątkował nową serię projektów i wyznaczył nowe kierunki w których podążać będzie nasza firma w 2019 roku.5) Świętowaliśmy 15-lecie powstania firmy Abakon.

Jesteśmy na rynku już ponad 15 lat. Nasza firma cały czas się rozwija i oferujemy Państwu usługi najwyższej jakości.
Cieszymy się, że już od tylu lat możemy spełniać Państwa marzenia o własnych czterech kątach.


6) Zorganizowaliśmy dla naszych klientów ponad 50 wydarzeń, podczas których przybliżaliśmy naszą technologię.

Przez cały rok odbyliśmy tysiące rozmów z naszymi inwestorami, braliśmy udział w licznych targach oraz organizowaliśmy wiele dni otwartych na naszych budowach. Podczas wszystkich spotkań przybliżaliśmy Państwu szczegóły i zalety naszej technologi oraz służyliśmy radą na każdym etapie inwestycji.


7) Nasz zespół odbył kilkanaście szkoleń branżowych, żeby jeszcze lepiej i profesjonalniej pomagać naszym inwestorom w realizacji marzenia o własnym domu.8) Uruchomiliśmy nową stronę internetową, dzięki której jeszcze łatwiej i dokładniej możecie zapoznać się z naszymi projektami i technologią.9) Dzięki finansowaniu ze środków unijnych, udało nam się uruchomić system informatyczny do jeszcze sprawniejszego zarządzania inwestycjami naszych klientów.Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyliście naszą firmę
i zapraszamy do współpracy w roku 2019.


Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2019
Realizacja strony internetowej Weboski