Blogi naszych inwestorów.

Blog Wiosna 2016

Projekt Abakon 2010

"Budujemy dom w Międzyrzeczu pod Bielskiem. Działkę kupiliśmy już ładnych parę lat temu. Mamy 10 arów, z lekkim skosem (choć po rozpoczęciu prac nad projektem uświadomiłam sobie, że ten skos wcale nie taki lekki). Droga jest, kilku sąsiadów już się wybudowało. Na działce jest woda (doprowadziliśmy już dawno temu), prąd i gaz w granicy. Jak dla mnie - miejsce doskonałe. [..]" - czytaj więcej na blogu.

FILM z montażu ścian Praefa!

Blog DOM J&T&P

Dom Jednorodzinny, parterowy z garażem dwustanowiskowym

"Hurra! Budowa rozpoczęta: geodeta wyznaczył teren i poziom, koparka wykopała co miała wykopać, jutro przywiozą 200 t kamienia do utwardzenia terenu pod płytę fundamentową. [..] " - czytaj więcej na blogu.


Blog Nasz mały domek

Projekt Abakon 2007SE

"Nareszcie nadszedł czas i na nasz domek - budowa startuje 1.04.2016 (oby to nie był prima aprilis)... Po długich poszukiwaniach zdecydowaliśmy się na projekt ABAKON 2007SE - budujemy go właśnie z firmą ABAKON. Powierzchnia domu: 133 m2, powierzchnia działki: 920 m2. [...]" - czytaj więcej na blogu.


Blog Witek

Projekt Abakon 2010SE

"Dzień pierwszy ;) Podłączenie prądu przez firmę Tauron, poprzez zlecenie firmy Abakon [...] " - czytaj więcej na blogu.


Blog PetraDavid

Projekt Abakon 2011SE

Domek wybudowany u naszych przyjaciół Czechów (zobaczcie blog)

Budowa okiem kobiety

Projekt Miarodajny

"Dziś z samego rana zameldowaliśmy się w siedzibie Abakonu. Mieliśmy spotkanie z dedykowanymi nam inżynierami budowy. (...) Ustaliliśmy miejsce na wszystkie gniazdka, włączniki i wyłączniki (chyba wszystkie), punkty świetlne, podłączenia ogrzewania etc. Potem drzwi i okna; kolorystyka, otwieralność. Następnie dachówka, rynny i podbitka."- czytajcie więcej na fantastycznym bloguProjekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski