Sprawdź kredyt Wycena budowy

Darmowa wycena budowy domu

Darmowa wycena

W kilku krokach wyceń interesujący Cię projekt domu:

1. WYBÓR PROJEKTU

Darmowa wycena_wybór projektu domuWybierz projekt, który Ci się podoba. Możesz wybrać jeden z naszych autorskich projektów domów, przesłać nam projekt z innej pracowni lub zaznaczyć w formularzu parametry dla projektu indywidualnego, który chcesz byśmy dla Ciebie stworzyli.

2. WYSŁANIE FORMULARZA

Darwmowa wycena_wysłanie projektuWypełnij formularz. Dodaj załącznik z wybranym projektem lub zaznacz interesujące Cię opcje. Im więcej informacji zaznaczysz w formularzu, tym dokładniejszy kosztorys będziemy mogli przygotować i zawrzeć w Twoim indywidualnym projekcie.

3. WYCENA DOMU

Darmowa wycena_otrzymaj wycenę projektuNasi kosztorysanci od razu rozpoczną pracę nad przygotowaniem oferty wyceny interesującego Cię projektu domu. W międzyczasie możemy Cię zaprosić na spotkanie, by jeszcze lepiej poznać Twoje potrzeby i przygotować ofertę dedykowaną właśnie dla Ciebie.
  Formularz wyceny budowy
  Projektem jakiej pracowni architektonicznej jesteś zainteresowany?
  Powierzchnia domu
  Pomieszczenia dodatkowe
  Ilość poziomów
  Ilość sypialni
  Ilość łazienek
  Rodzaj dachu
  Forma dachu
  Garaż
  Sposób ogrzewania


  Wybierz oddział
  Może Pani/Pan wycofać powyższą zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomość e-mail na adres biuro@abakon.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.