Pobierz katalog Wycena budowy
25.02.2021

Domy wg kosztów budowy

Przedstawiamy tutaj nasze domy wg kosztów budowy. Koszt budowy domu od 250 do ponad 300 tys. złotych. Na naszej stronie projektów możecie zobaczyć projekty domów z kosztorysem czyli projekty domów z ceną.

Na koszt budowy domu ma wpływ wiele czynników. Pierwszy, obiektywny, to oczywiście jego wielkość. Pozostałe, czyli standard wykonania i materiały wykorzystane w procesie budowy, zależne są już od naszego wyboru.

Tworząc projekty, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze domy były nie tylko atrakcyjne cenowo, lecz wyróżniały się także standardem i jakością wykonania wynikającymi z zastosowania wysokiej klasy materiałów budowlanych.

Na stronie każdego z naszych projektów w zakładce „Cennik” podano dokładne koszty budowy poszczególnych etapów (od stanu surowego otwartego poprzez stan deweloperski, wykończeniowy po stan pod klucz). Zwracamy tam również uwagę na proponowane przez nas surowce i materiały przewidziane dla danego projektu.

Projekty domów z kosztem budowy z zastosowaniem różnych innych kryteriów wyszukiwania znaleźć można na stronie “Projekty i ceny“.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami.

Projekty domów – koszt budowy do 250 tys. złotych.

W tej grupie prezentujemy projekty domów o powierzchni do 100 m2. Są to domy powtarzalne, które powstały na bazie naszych doświadczeń z kontaktów z klientami. Spróbowaliśmy stworzyć domy optymalne, które nie wymagają wprowadzania poprawek. Pozwala to na zoptymalizowanie procesu budowy.
Stworzyliśmy te projekty z myślą o inwestorach szukających niewielkiego, wygodnego domu dla mniejszej liczby mieszkańców.


Kliknięcie nazwy projektu na obrazku przeniesie Cię na stronę projektu. Tam także aktualna cena.

Domy wg kosztów budowy – 250 – 300 tys. złotych.

Mamy tutaj projekty ciekawe, funkcjonalne i stosunkowo tanie w budowie.
Szczególnie polecamy domy z serii Abakon 2009, Abakon z ogrodem zimowym i serii Padiglione. Należą one do najczęściej wybieranych przez naszych inwestorów.


Kliknięcie nazwy projektu na obrazku przeniesie Cię na stronę projektu. Tam także aktualna cena.

Domy wg kosztów budowy – ponad 300 tys. złotych.

Grupa naprawdę nietuzinkowych projektów. Wszystkie zasługują na uwagę, warto jednak wyróżnić kilka spośród nich.

Abakon Diverso 1 Diverso 2 oraz Abakon 2020 Classic i Modern to nasze najnowsze projekty. To domy o podwyższonym standardzie wykonania, w których zastosowano materiały z wyższej półki cenowej i jakościowej.
Abakon Modulo 1 – w tym projekcie udało się nam zmniejszyć cenę 1 m2 poprzez zastosowanie powtarzalnych modułów składających się na bryłę budynku.


Kliknięcie nazwy projektu na obrazku przeniesie Cię na stronę projektu. Tam także aktualna cena.