Abakon Futuro

Projekty domów nowoczesnych
Ceny już od 170 000 zł

Budowa domów nowoczesnych


Abakon Futuro to oferta projektów domów nowoczesnych, także o niekonwencjonalnej, oryginalnej bryle.
Specjalnie dla Państwa przygotujemy koncepcję i dopasujemy najlepsze rozwiązania techniczne. Oferujemy wykończenie domów pod klucz oraz indywidualną aranżację zarówno pomieszczeń jak i przestrzeni wokół domu. Wszystkie detale mogą Państwo dobrać nawet przed rozpoczęciem budowy wraz z profesjonalnym projektantem, który jest zawsze do Państwa dyspozycji. Zadbamy o to, aby wnętrze było komfortowe, nowoczesne i jedyne w swoim rodzaju, a ogród wraz z jego akcentami stanowił idealne dopełnienie architektury.
Wszystko po to by Państwa dom był unikalny i wygodny.
Budowa domu nie musi trwać długo. Dzięki zastosowaniu różnych technologii stosowanych w nowoczesnym budownictwie, w tym prefabrykowanych ścian możemy skrócić do minimum czas realizacji inwestycji.
Budowa domu nowoczesnego nie musi być droższa od budowy domu tradycyjnego. Budując dom w systemie Abakon Futuro już na etapie procesu decyzyjnego pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania techniczne i architektoniczne, co pozwoli uzyskać optymalny dla Państwa projekt zapewniający unikalność i wygodę nowego domu.

Zobacz proponowane przez nas projekty

Oferta dodatkowa

Abakon budowa domów

Generalny wykonawca Abakon - budowa domów z prefabrykatów keramzytowych. Przeprowadzamy kompleksową budowę domów - od formalności związanych z projektowaniem i pozwoleniem na budowę, po wykonanie wszystkich prac na placu budowy. Oferujemy możliwość budowy w stanach surowym otwartym, deweloperskim, wykończeniowym i "pod klucz". Oferowany zakres prac może różnić się od regionu Polski. Budujemy od 2002 roku, w tym czasie zrealizowaliśmy przeszło pół tysiąca inwestycji.

Budowa z prefabrykatów drewnianych

Budowa i projekty domu z drewna w konstrukcji szkieletowej. Szybka, ekonomiczna budowa zdrowego domu z zastosowaniem ekologicznych technologii.

Projekty willi i rezydencji

Masz dylemat czy kupić mieszkanie czy wybudować własny dom? Przyjdź do nas. Dysponujemy własnymi projektami domów, których koszt budowy jest porównywalny z kosztem zakupu mieszkania. Posiadamy projekty małych, średnich i dużych domów jednorodzinnych. Domów parterowych i piętrowych. Są to projekty zróżnicowane pod względem powierzchni, standardu a co za tym idzie, kosztu budowy. Część z nich charakteryzuje się ciekawą, niestandardową bryłą. Cieszą się one dużym uznaniem klientów i użytkowników. Budujemy ich coraz więcej. Zobacz nasze projekty...

Biuro projektowe

Gotowe projekty domów nie spełniają Twoich oczekiwań? Przyjdź do nas ze swoją wizją domu, a my w połączeniu z naszą wiedzą zmienimy ją na Twój wymarzony projekt domu.

Działki budowlane na sprzedaż

Sprawdź nasze propozycje działek ze wstępnie dopasowanymi projektowymi. Na naszej stronie sprawdzisz całkowity szacunkowy koszt inwestycji. Oferujemy pomoc w znalezieniu działki budowlanej w całej Polsce. Sprawdzamy, czy wybrany przez Ciebie projekt może być wybudowany na działce. Szacunkowa cena obejmuje koszt kupna działki i budowę domu do stanu wykończeniowego ze stolarką. W cenę wliczono wykonanie przyłączy mediów do budynku, rozprowadzenie instalacji i koszt kruszywa pod płytę fundamentową. Skontaktuj się z nami, doradztwo jest całkowicie bezpłatne!

Materiały i usługi budowlane

Nie musisz być naszym inwestorem, żeby kupić u nas materiały budowlane z opcją dostawy i montażu! Znajdziesz u nas cały możliwy asortyment, niezbędny przy budowie domu. Zaopatrujemy inwestycje Abakon w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Oferujemy usługę montażu wybranych materiałów: wyposażenia łazienek, stolarki okiennej i drzwiowej, rolet, bram garażowych, parapetów, płytek, paneli, sufitów napinanych, instalacji hydraulicznych i ogrodzeń. Działamy lokalnie w promieniu 50 km od Bielska-Białej.Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski