O nas

Mamy za sobą kilkanaście lat doświadczeń na rynku usług budowlanych i ponad pięćset wybudowanych domów. Oddziały naszej firmy znajdują się w Bielsku-Białej, Krakowie, Katowicach, Kędzierzynie-Koźlu i Ostrawie.

Budujemy z pasją, często wyprzedzając popularne trendy i technologie. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowie domów z zastosowaniem technologii takich jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, ogniwa solarne, rekuperatory, systemy klimatyzacji i płytowe fundamenty grzewcze.

„Budujesz z przyjemnością” to zasada, której hołdujemy od lat, realizując marzenia naszych klientów. W ramach oferty proponujemy Państwu przejęcie na siebie wszystkich związanych z inwestycją budowlaną uciążliwości. Powierzając nam budowę własnego domu, otrzymują Państwo gwarancję szybkiej i sprawnej budowy domu, solidności iprofesjonalnej obsługi inwestycji na każdym jej etapie. Od kompletowania dokumentów potrzebnych do rozpoczęcia budowy, poprzez uzyskanie kredytu na preferencyjnych warunkach, po wykonawstwo i przekazanie domu inwestorowi w uzgodnionym w umowie stanie. Włącznie z wnętrzami zaaranżowanymi przez architektów wnętrz oraz ze specjalnie zaprojektowanym i wykonanym ogrodem, czy basenem.

W ramach Abakon Futuro proponujemy Państwu budowę każdego domu, bez względu na rozmiary inwestycji, architektoniczne rozwiązania oraz szczególne wymagania inwestora.

Abakon Futuro to więcej niż sama budowa, to sztuka tworzenia domów.

Jedną z naszych inspiracji jest Australijska pracownia projektowa Mc Bride Charles Ryan i John Gollings, którzy tworzą innowacyjne rozwiązania w dziedzinie budownictwa futuro. Ich projekt Klein Bottle House można zobaczyć na naszej stronie tytułowej. Pomysł oparty na jednostronnej powierzchni butelki Kleina. Posiada innowacyjne, a jednocześnie technicznie zaawansowane rozwiązania, wplecione w nowoczesną architekturę. Abstrakcyjna geometria i spiralna konstrukcja stanowi krok w przód budownictwa mieszkaniowego. Dziękujemy architektom z McBride Charles Ryan za udostępnienie nam zdjęć i inspiracji.

Więcej niesamowitych projektów można znaleźć na stronie: http://www.mcbridecharlesryan.com.au/

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski