Wójcik 3

Cena netto od 0,00 zł

Powierzchnia zabudowy:165,50 m2
Powierzchnia całkowita:0,00 m2 Powierzchnia użytkowa:165,50 m2
Powierzchnia podłóg:185,80 m2 Wysokość w kalenicy:6,80 m
Kubatura:0,00 m3

O projekcie

Projekt domu Wójcik 3 pracowni architektonicznej Domy z Sercem

Nowoczesny dom piętrowy z płaskim dachem i wysuniętym z bryły budynku jednostanowiskowym garażem.

Dom posiada jedno z bardziej interesujących rozwiązań architektonicznych. Kształt domu umożliwia usytuowanie zewnętrznej części wypoczynkowej po stronie wejściowej. Centralną częścią kompozycji frontowej jest strefa tarasu wejściowego osłonięta z 3 stron ścianami budynku i zamknięty od góry pergolą, wspartą na wysuniętych pomieszczeniach. Na wprost wejścia przez dwukondygnacyjne przeszklenia rozpościera się widok na wyeksponowane schody wewnątrz domu. Po tej stronie znajduje się również duży taras na piętrze dostępny z głównej sypialni.

W centralnej części domu umieszczono schody jednobiegowe stanowiące element dekoracyjny domu. Dodatkowo pełnią funkcję parawanu dla części przeznaczonej na salon, znajdującej się bezpośrednio za nimi. Jednocześnie sąsiadująca z nimi otwarta przestrzeń i widok na dwukondygnacyjne przeszklenie nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Oprócz otwartej strefy dziennej z dużą ilością przeszkleń znajdują się również pomieszczenia techniczne oraz dodatkowy pokój.

Na piętrze zaprojektowano 3 sypialnie, wspólną łazienkę oraz pralnię. Największa z sypialni posiada osobną, dużą łazienkę, garderobę oraz wyjście na taras znajdujący się nad wysuniętą kuchnią.

Propozycja dla 4-5 osobowej rodziny.


Cena projektu domu: niebawem

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski