Abakon Nieruchomości

Dom z działką

Abakon Nieruchomości

Działka budowlana - czyli podstawa

Chcą Państwo wybudować dom, jednak proces szukania odpowiedniej działki jest zbyt czasochłonny i skomplikowany a wszystkie rzeczy związane z dokumentacją projektową i budową swojego wymarzonego domu przerażają !

Nasza firma wychodzi naprzeciw i proponuje oferty łączone działka + dom z keramzytu (kompleksowa budowa). W naszych ogłoszeniach znajdują się propozycje budowy domu na działkach indywidualnych sprzedawców lub działkach z ofert biur nieruchomości.
W przypadku, gdy działka z ogłoszenia nie będzie spełniała Państwa wymagań możemy również bezpłatnie pomóc w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości według Państwa preferencji i wymagań żeby Państwa dom powstał szybko zlecając jego wykonanie profesjonalistom.

Dokładnie z naszym zespołem specjalistów przeanalizujemy lokalizację działki, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jak i inne techniczne rzeczy mające wpływ na realizację budowy domu z keramzytu.

Wszystko po to byście Państwo mieszkali w miejscu które spełnia Państwa oczekiwania w domu który będzie dopasowany do Państwa oczekiwań i budżetu.
Każda z ofert to propozycja budowy danego domu na konkretnej działce. Dom zostanie wybudowany po zakupieniu wybranej przez Państwa a wcześniej sprawdzonej przez nas działce.
Jeżeli proponowany projekt nie odpowiada Państwa wymaganiom może on zostać przeprojektowany i dostosowany do Państwa potrzeb, istnieje również możliwość zmiany projektu lub wykonaniu specjalnie dla Państwa projektu indywidualnego który będzie niepowtarzalny, bo wykonany dokładnie dla Państwa.
Naszą pełną ofertę ogłoszeń znajdą Państwo na stronie
Cena podana w każdym ogłoszeniu to cena działki, budowy do stanu deweloperskiego oraz wyliczony w formie szacunkowej koszt przyłączy mediów i kruszyw pod płytę fundamentową.

Bez ponoszenia dodatkowych opłat, otrzymujecie Państwo:
 • Dokumentację projektową.
 • Badania geologiczne gruntu.
 • Zmiany w projekcie.
 • Opiekę architekta przy adaptacji projektu do indywidualnych wymagań klienta.
 • Uzgodnienia branżowe.
 • Projekt zagospodarowania terenu.
 • Pełna dokumentacja do pozwolenia na budowę.
 • Prowadzenie inwestycji przez kierownika budowy.
 • Gwarancję w jednej firmie.
Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie - doradzimy optymalne rozwiązanie dla Państwa!

Definicję działki budowlanej znaleźć możemy w trzech aktach prawnych:
 1. Ustawa o gospodarce nieruchomościami
 2. Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
 3. Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie

My musimy zapoznać się przede wszystkim z tym trzecim aktem, w szczególności z Rozdziałem 5 poświęconym uzbrojeniu technicznemu działki i odprowadzaniu wód powierzchniowych, gdzie czytamy: działka budowlana, przewidziana pod zabudowę budynkami przeznaczonymi na pobyt ludzi, powinna mieć zapewnioną możliwość przyłączenia uzbrojenia działki lub bezpośrednio budynku do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, elektroenergetycznej i ciepłowniczej.

Proponujemy zapoznanie się z tymi przepisami lub kontakt z naszą Firmą. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji związanych z tą tematyką.


Oferta dodatkowa

ABAKON Budowa domów

Przez ponad 15 lat wybudowaliśmy dla naszych klientów blisko 500 domów jednorodzinnych. W zdecydowanej większości były to domy z keramzytu (z prefabrykatów). Budujemy domy także w innych technologiach - w tym w technologii tradycyjnej i technologii drewnianej. Dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów cieszą się także budowane przez nas domy energooszczędne (niskoenergetyczne). Działamy już na terenie całej Polski a także na Słowacji i w Czechach. Zobacz nasze projekty...Budowa z prefabrykatów drewnianych

Budowa i projekty domu z drewna w konstrukcji szkieletowej. Szybka, ekonomiczna budowa zdrowego domu z zastosowaniem ekologicznych technologii.

Projekty willi i rezydencji

Masz dylemat czy kupić mieszkanie czy wybudować własny dom? Przyjdź do nas. Dysponujemy własnymi projektami domów, których koszt budowy jest porównywalny z kosztem zakupu mieszkania. Posiadamy projekty małych, średnich i dużych domów jednorodzinnych. Domów parterowych i piętrowych. Są to projekty zróżnicowane pod względem powierzchni, standardu a co za tym idzie, kosztu budowy. Część z nich charakteryzuje się ciekawą, niestandardową bryłą. Cieszą się one dużym uznaniem klientów i użytkowników. Budujemy ich coraz więcej. Zobacz nasze projekty...

Projekty domów nowoczesnych

Abakon Futuro to oferta projektów domów nowoczesnych, także o niekonwencjonalnej, oryginalnej bryle.
Budowa domu nowoczesnego nie musi być droższa od budowy domu tradycyjnego. Budując dom w systemie Abakon Futuro już na etapie procesu decyzyjnego pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania techniczne i architektoniczne, co pozwoli uzyskać optymalny dla Państwa projekt zapewniający unikalność i wygodę nowego domu.

Abakon Biuro Projektowe

Gotowe projekty domów nie spełniają Twoich oczekiwań? Przyjdź do nas ze swoją wizją domu, a my w połączeniu z naszą wiedzą zmienimy ją na Twój wymarzony projekt domu.

Materiały i usługi budowlane

Nie musisz być naszym inwestorem, żeby kupić u nas materiały budowlane z opcją dostawy i montażu! Znajdziesz u nas cały możliwy asortyment, niezbędny przy budowie domu. Zaopatrujemy inwestycje Abakon w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Oferujemy usługę montażu wybranych materiałów: wyposażenia łazienek, stolarki okiennej i drzwiowej, rolet, bram garażowych, parapetów, płytek, paneli, sufitów napinanych, instalacji hydraulicznych i ogrodzeń. Działamy lokalnie w promieniu 50 km od Bielska-Białej.Propozycje budowy domu z działką:

Działka Chomęcice + budowa domu - cena od 362 000 zł

Działka w cichej i spokojnej okolicy Chomęcice, z zapewnionym dogodnym dojazdem do Poznania - około 18 km. Sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna. Atutem działki jest też bliskie położenie szkoły podstawowej, przystanku autobusowego i sklepu spożywczego.
Abakon z Ogrodem Zimowym to projekt stworzony dla rodzin ceniących sobie ciekawe, nietypowe koncepcje. Bryła kryje w sobie zaskakujące rozwiązania, a równocześnie funkcjonalne systemy użytkowe. Dom z ogrodem zimowym pomoże stworzyć odpowiedni klimat wnętrza.

Liczba m2 podłóg: 123,32
Liczba sypialni: 4
Liczba łazienek: 2
Liczba kondygnacji: 2
Cena budowy od: 170.200,00 zł brutto
Pobierz ofertę na budowę

Działka Wroszyn

Działka w przepięknej okolicy Puszczy Zielonki, w okolicy malowniczych Jezior Wrończyńskich. Idealne miejsce do zamieszkania dla ludzi ceniących kontakt z naturą, odpoczynek z dala od zgiełku miasta i aktywne spędzanie wolnego czasu - okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Niewątpliwym atutem jest również niedaleka odległość od Poznania - ok 20 km. W odległości ok 500 m znajdują się: szkoła, sklep i Kościół. Otoczenie działki to zabudowa jednorodzinna.

Działka Legnickie Pole

Urokliwa działka położona w Legnickim Polu, województwo dolnośląskie Lokalizacja sprawia, iż miejsce idealnie nadaje się dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia, które jednocześnie znajduje się w niewielkiej odległości od miasta (13 kilometrów od Legnicy). W niedalekiej odległości znajdują się parki, muzea czy katedry.
Wszystkich informacji udzieli nasz przedstawiciel:
Jakub Magiera
606-685-756

Przykładowe realizacje

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2019
Realizacja strony internetowej Weboski