Abakon Nieruchomości

Dom z działką

Abakon Nieruchomości

Działka budowlana - czyli podstawa

Chcą Państwo wybudować dom, jednak proces szukania odpowiedniej działki jest zbyt czasochłonny i skomplikowany a wszystkie rzeczy związane z dokumentacją projektową i budową swojego wymarzonego domu przerażają?

Nasza firma wychodzi naprzeciw i proponuje oferty łączone działka + dom z keramzytu (kompleksowa budowa). W naszych ogłoszeniach znajdują się propozycje budowy domu na działkach indywidualnych sprzedawców lub działkach z ofert biur nieruchomości.
W przypadku, gdy działka z ogłoszenia nie będzie spełniała Państwa wymagań możemy również bezpłatnie pomóc w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości według Państwa preferencji i wymagań żeby Państwa dom powstał szybko zlecając jego wykonanie profesjonalistom.

Dokładnie z naszym zespołem specjalistów przeanalizujemy lokalizację działki, miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego jak i inne techniczne rzeczy mające wpływ na realizację budowy domu z keramzytu.

Wszystko po to byście Państwo mieszkali w miejscu które spełnia Państwa oczekiwania w domu który będzie dopasowany do Państwa oczekiwań i budżetu.
Każda z ofert to propozycja budowy danego domu na konkretnej działce. Dom zostanie wybudowany po zakupieniu wybranej przez Państwa a wcześniej sprawdzonej przez nas działce.
Jeżeli proponowany projekt nie odpowiada Państwa wymaganiom może on zostać przeprojektowany i dostosowany do Państwa potrzeb, istnieje również możliwość zmiany projektu lub wykonaniu specjalnie dla Państwa projektu indywidualnego który będzie niepowtarzalny, bo wykonany dokładnie dla Państwa.

Cena podana w każdym ogłoszeniu to cena działki, budowy do stanu deweloperskiego oraz wyliczony w formie szacunkowej koszt przyłączy mediów i kruszyw pod płytę fundamentową.

Bez ponoszenia dodatkowych opłat, otrzymujecie Państwo:
 • Dokumentację projektową.
 • Badania geologiczne gruntu.
 • Zmiany w projekcie.
 • Opiekę architekta przy adaptacji projektu do indywidualnych wymagań klienta.
 • Uzgodnienia branżowe.
 • Projekt zagospodarowania terenu.
 • Pełna dokumentacja do pozwolenia na budowę.
 • Prowadzenie inwestycji przez kierownika budowy.
 • Gwarancję w jednej firmie.
Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego.
Zapraszamy na niezobowiązujące spotkanie - doradzimy optymalne rozwiązanie dla Państwa!

Definicję działki budowlanej znaleźć możemy w trzech aktach prawnych:
 1. Ustawa o gospodarce nieruchomościami
 2. Ustawa o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
 3. Rozporządzenie w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie

My musimy zapoznać się przede wszystkim z tym trzecim aktem, w szczególności z Rozdziałem 5 poświęconym uzbrojeniu technicznemu działki i odprowadzaniu wód powierzchniowych, gdzie czytamy: działka budowlana, przewidziana pod zabudowę budynkami przeznaczonymi na pobyt ludzi, powinna mieć zapewnioną możliwość przyłączenia uzbrojenia działki lub bezpośrednio budynku do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, elektroenergetycznej i ciepłowniczej.

Proponujemy zapoznanie się z tymi przepisami lub kontakt z naszą Firmą. Nasi pracownicy udzielą Państwu wszelkich informacji związanych z tą tematyką.


Oferta dodatkowa

ABAKON Budowa domów

Przez ponad 15 lat wybudowaliśmy dla naszych klientów blisko 500 domów jednorodzinnych. W zdecydowanej większości były to domy z keramzytu (z prefabrykatów). Budujemy domy także w innych technologiach - w tym w technologii tradycyjnej i technologii drewnianej. Dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów cieszą się także budowane przez nas domy energooszczędne (niskoenergetyczne). Działamy już na terenie całej Polski a także na Słowacji i w Czechach. Zobacz nasze projekty...Budowa z prefabrykatów drewnianych

Budowa i projekty domu z drewna w konstrukcji szkieletowej. Szybka, ekonomiczna budowa zdrowego domu z zastosowaniem ekologicznych technologii.

Projekty willi i rezydencji

Masz dylemat czy kupić mieszkanie czy wybudować własny dom? Przyjdź do nas. Dysponujemy własnymi projektami domów, których koszt budowy jest porównywalny z kosztem zakupu mieszkania. Posiadamy projekty małych, średnich i dużych domów jednorodzinnych. Domów parterowych i piętrowych. Są to projekty zróżnicowane pod względem powierzchni, standardu a co za tym idzie, kosztu budowy. Część z nich charakteryzuje się ciekawą, niestandardową bryłą. Cieszą się one dużym uznaniem klientów i użytkowników. Budujemy ich coraz więcej. Zobacz nasze projekty...

Projekty domów nowoczesnych

Abakon Futuro to oferta projektów domów nowoczesnych, także o niekonwencjonalnej, oryginalnej bryle.
Budowa domu nowoczesnego nie musi być droższa od budowy domu tradycyjnego. Budując dom w systemie Abakon Futuro już na etapie procesu decyzyjnego pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania techniczne i architektoniczne, co pozwoli uzyskać optymalny dla Państwa projekt zapewniający unikalność i wygodę nowego domu.

Abakon Biuro Projektowe

Gotowe projekty domów nie spełniają Twoich oczekiwań? Przyjdź do nas ze swoją wizją domu, a my w połączeniu z naszą wiedzą zmienimy ją na Twój wymarzony projekt domu.

Materiały i usługi budowlane

Nie musisz być naszym inwestorem, żeby kupić u nas materiały budowlane z opcją dostawy i montażu! Znajdziesz u nas cały możliwy asortyment, niezbędny przy budowie domu. Zaopatrujemy inwestycje Abakon w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Oferujemy usługę montażu wybranych materiałów: wyposażenia łazienek, stolarki okiennej i drzwiowej, rolet, bram garażowych, parapetów, płytek, paneli, sufitów napinanych, instalacji hydraulicznych i ogrodzeń. Działamy lokalnie w promieniu 50 km od Bielska-Białej.Propozycje budowy domu z działką:

Działki w Raszówce (k. Lubina)

Mamy do zaoferowania Państwu działki budowlane w Raszówce - niedaleko Lubina.
Do sprzedaży 16 działek o powierzchni od 10- 12 ar.
Cicha, spokojna lokalizacja. Jednocześnie dobrze skomunikowana z Lubinem oraz leząca niedaleko drogi S3.

Wszystkich informacji udzieli nasz przedstawiciel:
Jakub Magiera
606-685-756

Działka Chomęcice + budowa domu - cena od 362 000 zł

Działka w cichej i spokojnej okolicy Chomęcice, z zapewnionym dogodnym dojazdem do Poznania - około 18 km. Sąsiedztwo to zabudowa jednorodzinna. Atutem działki jest też bliskie położenie szkoły podstawowej, przystanku autobusowego i sklepu spożywczego.
Abakon z Ogrodem Zimowym to projekt stworzony dla rodzin ceniących sobie ciekawe, nietypowe koncepcje. Bryła kryje w sobie zaskakujące rozwiązania, a równocześnie funkcjonalne systemy użytkowe. Dom z ogrodem zimowym pomoże stworzyć odpowiedni klimat wnętrza.

Liczba m2 podłóg: 123,32
Liczba sypialni: 4
Liczba łazienek: 2
Liczba kondygnacji: 2
Cena budowy od: 170.200,00 zł brutto
Pobierz ofertę na budowę

Działka Szczytna

Piękna działka w okolicy Parku Narodowego Gór Stołowych. Usytuowana w malowniczej miejscowości Szczytna. Idealne miejsce dla ludzi kochających odpoczynek na łonie natury. Okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych.
Wielkość działki: 12 964 m2
Cena sprzedaży: 42 zł za m2
Zagospodarowanie terenu: miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
Media i droga dojazdowa: woda - możliwość przyłączenia do sieci
Droga dojazdowa: utwardzona

Działka Wroszyn

Działka w przepięknej okolicy Puszczy Zielonki, w okolicy malowniczych Jezior Wrończyńskich. Idealne miejsce do zamieszkania dla ludzi ceniących kontakt z naturą, odpoczynek z dala od zgiełku miasta i aktywne spędzanie wolnego czasu - okolica zachęca do spacerów i wycieczek rowerowych. Niewątpliwym atutem jest również niedaleka odległość od Poznania - ok 20 km. W odległości ok 500 m znajdują się: szkoła, sklep i Kościół. Otoczenie działki to zabudowa jednorodzinna.

Działka Legnickie Pole

Urokliwa działka położona w Legnickim Polu, województwo dolnośląskie Lokalizacja sprawia, iż miejsce idealnie nadaje się dla osób, które szukają spokojnego miejsca do życia, które jednocześnie znajduje się w niewielkiej odległości od miasta (13 kilometrów od Legnicy). W niedalekiej odległości znajdują się parki, muzea czy katedry.
Wszystkich informacji udzieli nasz przedstawiciel:
Jakub Magiera
606-685-756

Przykładowe realizacje

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski