Marzenia o własnym domu, stają się rzeczywistością!


Co mamy do zaoferowania

Wykonujemy nowoczesne projekty domów bez jakichkolwiek ustępstw czy kompromisów. Dom ma być dopasowany do Waszych preferencji, potrzeb i wymagań. Nigdy odwrotnie… Szybciej niż w przypadku szukania gotowego domu. Taniej niż w przypadku decyzji o kupnie własnego mieszkania w budownictwie wielorodzinnym. Z Abakonem stworzysz swój wymarzony, własny dom szybko i tanio. Zbudujemy go dla Was w ciągu zaledwie 12 tygodni. Nieco więcej czasu – ale i tak o wiele mniej niż przy tradycyjnych technologiach – może zająć nam budowa domu spoza oferty naszych autorskich projektów. Jesteśmy bowiem w stanie wykorzystać nowoczesną technologię na bazie keramzytowych prefabrykatów i dopasować projekt do nawet najbardziej oryginalnych wymagań. Wiemy doskonale jak to zrobić i to już od ponad 15 lat.

TANI DOM

Założeniem stworzenia projektów było uzyskanie tanich w budowie i utrzymaniu domów o optymalnym metrażu, będących atrakcyjną alternatywą dla mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Niskie koszty budowy nie przekładają się na jakość naszych budynków – nie odbiega ona w niczym od standardowych domów!

DOM DLA SENIORA

Nieuchronnie każdego z nas czeka jesień życia i każdy z nas chciał by ją przeżyć w spokoju, ciszy i szczęściu a co ważne bez płacenia czynszu i innych opłat administracyjnych. Specjalnie dla szanownych seniorów kierujemy przygotowany program "Dom dla Seniora".


DOMY NISKOENERGETYCZNE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Inwestorów nawiązaliśmy współpracę z Pracownią projektową Domy Czystej Energii, która specjalizuje się w projektowaniu budynków niskoenergetycznych, czyli takich które charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię potrzebną do ogrzewania i wentylacji pomieszczeń.

15 lat doświadczenia w projektowaniu i budowaniu domów
150 tyle budów domów jednorodzinnych prowadzimy w jednym roku

500 zrealizowanych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych
26 autorskich projektów domów z aktualnymi kosztami budowy

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2019
Realizacja strony internetowej Weboski