Marzenia o własnym domu, stają się rzeczywistością!


Co mamy do zaoferowania

Projekty małych domów jednorodzinnych

Oferujemy projekty małych domów jednorodzinnych. Wykonujemy nowoczesne projekty domów bez jakichkolwiek ustępstw czy kompromisów. Dom ma być dopasowany do Waszych preferencji, potrzeb i wymagań. Nigdy odwrotnie… Szybciej niż w przypadku szukania gotowego domu. Taniej niż w przypadku decyzji o kupnie własnego mieszkania w budownictwie wielorodzinnym. Z Abakonem stworzysz swój wymarzony, własny dom szybko i tanio. Zbudujemy go dla Was w ciągu zaledwie 12 tygodni. Nieco więcej czasu – ale i tak o wiele mniej niż przy tradycyjnych technologiach – może zająć nam budowa domu spoza oferty naszych autorskich projektów. Jesteśmy bowiem w stanie wykorzystać nowoczesną technologię na bazie keramzytowych prefabrykatów i dopasować projekt do nawet najbardziej oryginalnych wymagań. Wiemy doskonale jak to zrobić i to już od ponad 15 lat.

TANI DOM

Założeniem stworzenia projektów było uzyskanie tanich w budowie i utrzymaniu domów o optymalnym metrażu, będących atrakcyjną alternatywą dla mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Niskie koszty budowy nie przekładają się na jakość naszych budynków – nie odbiega ona w niczym od standardowych domów!

DOM DLA SENIORA

Nieuchronnie każdego z nas czeka jesień życia i każdy z nas chciał by ją przeżyć w spokoju, ciszy i szczęściu a co ważne bez płacenia czynszu i innych opłat administracyjnych. Specjalnie dla szanownych seniorów kierujemy przygotowany program "Dom dla Seniora".


DOMY NISKOENERGETYCZNE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Inwestorów nawiązaliśmy współpracę z Pracownią projektową Domy Czystej Energii, która specjalizuje się w projektowaniu budynków niskoenergetycznych, czyli takich które charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię potrzebną do ogrzewania i wentylacji pomieszczeń.

17 lat doświadczenia w projektowaniu i budowaniu domów
150 tyle budów domów jednorodzinnych prowadzimy w jednym roku

1100 zrealizowanych domów jednorodzinnych i wielorodzinnych
26 autorskich projektów domów z aktualnymi kosztami budowy

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski