Projekty małych domów.


Niektórzy z nas nie wyobrażają sobie życia w blokach. Są w stanie zaakceptować mniejsze powierzchnie, ale chcą mieć swój dom. To właśnie specjalnie dla nich przeznaczone są gotowe projekty małych domów do 100 m2.

Projekty małych domów - Abakon LeggeroCzym charakteryzują się takie projekty? Ich powierzchnia jest naprawdę niewielka. Bardzo często przypominają mieszkania w blokach – znajdziemy projekty nawet do 60 m2! Nie zdziwi zatem nikogo fakt, że najczęściej przeważają projekty domów parterowych z dwuspadowym dachem. Taka budowa domu to najtańsza opcja. Stąd też bardzo często nie opłaca się nam kupować mieszkania. Tym bardziej, że coraz częściej i tak musimy płacić czynsz. A to sprawia, że budowa domu jest bardziej opłacalna. Dodajmy, że w większości projektach owe budynki nie posiadają garażu. Choć nie jest to zupełnie wykluczone.

Czy nasz klient ma duży wybór jeśli chodzi o gotowe projekty małych domów? Tak! Być może nie są one najpopularniejsze, ale w ofercie naszej firmy znajdziemy co najmniej kilka projektów domów do 100 m2. Mają one swoją wielką zaletę – są one tanie w budowie. Te charakteryzujące się najmniejszą powierzchnią możemy wybudować już do 140-200 tysięcy złotych. Te projekty możecie zobaczyć na specjalnie stworzonej stronie.

Należy do tego doliczyć koszt działki. Mimo wszystko wydaje się, że i tak najlepszą opcją jest budowa domu. Prócz części mieszkalnej mamy jeszcze skrawek ziemi tylko dla siebie. Tym bardziej poleca się taką decyzję osobom, które nie bronią się przed koszeniem trawy czy pracą w ogródku. A więc projekty małych domów są szansą także dla pragnących kontaktu z naturą.


Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski