Projekty domów z kosztem budowy.

Na koszt budowy domu ma wpływ wiele czynników. Pierwszy, obiektywny, to oczywiście jego wielkość. Pozostałe, czyli standard wykonania i materiały wykorzystane w procesie budowy, zależne są już od naszego wyboru.

Tworząc projekty, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze domy były nie tylko atrakcyjne cenowo, lecz wyróżniały się także standardem i jakością wykonania wynikającymi z zastosowania wysokiej klasy materiałów budowlanych.

Na stronie każdego z naszych projektów w zakładce „Cennik” podano dokładne koszty budowy poszczególnych etapów (od stanu surowego otwartego poprzez stan deweloperski, wykończeniowy po stan pod klucz). Zwracamy tam również uwagę na proponowane przez nas surowce i materiały przewidziane dla danego projektu.

Projekty domów z kosztem budowy z zastosowaniem różnych innych kryteriów wyszukiwania znaleźć można na stronie "Projekty i ceny".

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami.


Domy z kosztem budowy do 200 tys. złotych.

W tej grupie przeważają domy o niewielkim metrażu, które zainteresują zwłaszcza mniej zasobnych inwestorów. Coś dla siebie mogą tu także znaleźć osoby marzące o spokojnej jesieni życia we własnym domu, który nie wymaga dużego nakładu pracy przy jego eksploatacji.


Kliknięcie obrazka przeniesie Cię na stronę projektu.


Koszt budowy domu od 200 tys. do 250 tys. złotych.

To najbardziej popularna grupa wśród naszych projektów.

Znajdziemy w niej trzy projekty najczęściej wybierane przez naszych inwestorów: Abakon 2009 SE3, Abakon 2010 SE i Abakon z Ogrodem Zimowym.
Przeważają tu domy o tradycyjnych bryłach, nie zabrakło jednak także propozycji o dość nowatorskim wyglądzie, czyli projektów Abakon Piatto 1 i Abakon Piatto 2.

Kliknięcie obrazka przeniesie Cię na stronę projektu.


Koszt budowy domu ponad 250 tys. złotych.

Grupa naprawdę nietuzinkowych projektów. Wszystkie zasługują na uwagę, warto jednak wyróżnić kilka spośród nich.

Abakon Indoneo – nasz najnowszy projekt. To dom o podwyższonym standardzie wykonania, w którym zastosowano materiały z wyższej półki cenowej i jakościowej.
Abakon Modulo – w tym projekcie udało się nam zmniejszyć cenę 1 m2 poprzez zastosowanie powtarzalnych modułów składających się na bryłę budynku.
Oprócz tradycyjnych brył znakomicie prezentuje się projekt Abakon Portico nawiązujący wyglądem do polskiej architektury dworkowej.

Kliknięcie obrazka przeniesie Cię na stronę projektu.
Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski