Projekty domów z kosztem budowy.

Na koszt budowy domu ma wpływ wiele czynników. Pierwszy, obiektywny, to oczywiście jego wielkość. Pozostałe, czyli standard wykonania i materiały wykorzystane w procesie budowy, zależne są już od naszego wyboru.

Tworząc projekty, dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasze domy były nie tylko atrakcyjne cenowo, lecz wyróżniały się także standardem i jakością wykonania wynikającymi z zastosowania wysokiej klasy materiałów budowlanych.

Na stronie każdego z naszych projektów w zakładce „Cennik” podano dokładne koszty budowy poszczególnych etapów (od stanu surowego otwartego poprzez stan deweloperski, wykończeniowy po stan pod klucz). Zwracamy tam również uwagę na proponowane przez nas surowce i materiały przewidziane dla danego projektu.

Projekty domów z kosztem budowy z zastosowaniem różnych innych kryteriów wyszukiwania znaleźć można na stronie "Projekty i ceny".

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi projektami.

UWAGA !!! Na przełomie SIERPNIA i WRZEŚNIA nastąpi (związana z wejściem nowych warunków technicznych WT2021) zmiana cen. Aktualne ceny na stronie naszych projektów.


Domy powtarzalne serii Regular.

W tej grupie prezentujemy projekty domów naszej nowej serii Regular. Są to domy powtarzalne, które powstały na bazie naszych doświadczeń z kontaktów z klientami. Spróbowaliśmy stworzyć domy optymalne, które nie wymagają wprowadzania poprawek. Pozwala to na zoptymalizowanie procesu budowy.


Kliknięcie obrazka przeniesie Cię na stronę projektu.


Projekty z kosztem budowy do 200 tys. złotych.

Check.Projekty ciekawe, funkcjonalne i tanie w budowie.

Kliknięcie obrazka przeniesie Cię na stronę projektu.


Koszt budowy domu ponad 200 tys.

To najbardziej popularna grupa wśród naszych projektów.

Znajdziemy w niej trzy projekty najczęściej wybierane przez naszych inwestorów: Abakon 2009 SE3, Abakon 2010 SE i Abakon z Ogrodem Zimowym.
Przeważają tu domy o tradycyjnych bryłach, nie zabrakło jednak także propozycji o dość nowatorskim wyglądzie.

Kliknięcie obrazka przeniesie Cię na stronę projektu.
Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2020
Realizacja strony internetowej Weboski