Abakon Studio Projektowe

Projekty indywidualne domów, obiektów usługowych, przebudowy oraz projekty aranżacji wnętrz i ogrodów.
Ceny już od 2 500 zł

Studio projektowe Abakon

Kreatywność - doświadczenie - indywidualizm

Oferujemy Państwu nasze usługi projektowe polegające na stworzeniu indywidualnego projektu domu, adaptacji gotowych projektów, aranżacji wnętrz oraz projektów ogrodów. Funkcjonujemy na rynku usług budowlanych już od ponad 15 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu w zakresie projektów i adaptacji pod indywidualne potrzeby, dzięki referencjom zadowolonych klientów pragniemy zaoferować właśnie Tobie, przyszłemu Inwestorowi kompleksową obsługę przy tworzeniu projektu indywidualnego, w tym także aranżację wnętrz.
Stworzymy dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb, pozwolimy zamieszkać Ci w miejscu absolutnie jedynym i niepowtarzalnym. Jeśli masz wizję właśnie takiego miejsca, tylko do końca wiesz jak ją zrealizować – zamów u nas projekt indywidualny, a my pomożemy Ci tę wizję urzeczywistnić.

Projektujemy dla Ciebie

Nasze biuro projektowe wykonuje:
Projekty jednorodzinne
Obiekty deweloperskie
Projekty wnętrz
Aranżacje ogrodów
Projekty przebudowy
Obiekty usługowe

Ponad pół tysiąca unikalnych domów w całej Polsce

Zapisz się na dzień otwarty na budowie i zobacz jak budujemy.

Oferta dodatkowa

ABAKON Budowa domów

Przez ponad 15 lat wybudowaliśmy dla naszych klientów blisko 500 domów jednorodzinnych. W zdecydowanej większości były to domy z keramzytu (z prefabrykatów). Budujemy domy także w innych technologiach - w tym w technologii tradycyjnej i technologii drewnianej. Dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów cieszą się także budowane przez nas domy energooszczędne (niskoenergetyczne). Działamy już na terenie całej Polski a także na Słowacji i w Czechach. Zobacz nasze projekty...Budowa z prefabrykatów drewnianych

Budowa i projekty domu z drewna w konstrukcji szkieletowej. Szybka, ekonomiczna budowa zdrowego domu z zastosowaniem ekologicznych technologii.

Projekty domów nowoczesnych

Abakon Futuro to oferta projektów domów nowoczesnych, także o niekonwencjonalnej, oryginalnej bryle.
Budowa domu nowoczesnego nie musi być droższa od budowy domu tradycyjnego. Budując dom w systemie Abakon Futuro już na etapie procesu decyzyjnego pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania techniczne i architektoniczne, co pozwoli uzyskać optymalny dla Państwa projekt zapewniający unikalność i wygodę nowego domu.

Projekty willi i rezydencji

Masz dylemat czy kupić mieszkanie czy wybudować własny dom? Przyjdź do nas. Dysponujemy własnymi projektami domów, których koszt budowy jest porównywalny z kosztem zakupu mieszkania. Posiadamy projekty małych, średnich i dużych domów jednorodzinnych. Domów parterowych i piętrowych. Są to projekty zróżnicowane pod względem powierzchni, standardu a co za tym idzie, kosztu budowy. Część z nich charakteryzuje się ciekawą, niestandardową bryłą. Cieszą się one dużym uznaniem klientów i użytkowników. Budujemy ich coraz więcej. Zobacz nasze projekty...

Działki budowlane na sprzedaż

Sprawdź nasze propozycje działek ze wstępnie dopasowanymi projektowymi. Na naszej stronie sprawdzisz całkowity szacunkowy koszt inwestycji. Oferujemy pomoc w znalezieniu działki budowlanej w całej Polsce. Sprawdzamy, czy wybrany przez Ciebie projekt może być wybudowany na działce. Szacunkowa cena obejmuje koszt kupna działki i budowę domu do stanu wykończeniowego ze stolarką. W cenę wliczono wykonanie przyłączy mediów do budynku, rozprowadzenie instalacji i koszt kruszywa pod płytę fundamentową. Skontaktuj się z nami, doradztwo jest całkowicie bezpłatne!

Materiały i usługi budowlane

Nie musisz być naszym inwestorem, żeby kupić u nas materiały budowlane z opcją dostawy i montażu! Znajdziesz u nas cały możliwy asortyment, niezbędny przy budowie domu. Zaopatrujemy inwestycje Abakon w całej Polsce, dzięki czemu możemy zaproponować bardzo konkurencyjne ceny. Oferujemy usługę montażu wybranych materiałów: wyposażenia łazienek, stolarki okiennej i drzwiowej, rolet, bram garażowych, parapetów, płytek, paneli, sufitów napinanych, instalacji hydraulicznych i ogrodzeń. Działamy lokalnie w promieniu 50 km od Bielska-Białej.Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski