Ekonomia

Zalety domu Energo. Oszczędność.

Wysoka oszczędność

Domy energooszczędne zostały wprowadzone przez nas w odpowiedzi na ciągle rosnące ceny energii cieplnej oraz elektrycznej. Proponujemy ciekawe rozwiązania zapewniające znacznie niższe zapotrzebowanie budynku na energię. Stosowane przez nas technologie pozwalają na generowanie mniejszych kosztów wytwarzania energii. Nasze materiały pozwolą na wyższą izolacyjność cieplną, a co za tym idzie na oszczędności podczas ogrzewania.

Zdaniem ekspertów dzięki odpowiednio zastosowanym materiałom budowlanym możemy zaoszczędzić na ogrzewaniu nawet do 80% kosztów. Dobra izolacja w domu zapewnia nie tylko ciepło zimą, ale także izoluje wnętrze latem podczas wysokich temperatur. Wbrew powszechnym opiniom taki dom wcale nie musi być drogi w budowie. Mądra inwestycja pozwoli na oszczędności w przyszłości.


Komfort

Nowoczesność i ergonomia

Dom energooszczędny zapewnia nam nie tylko niższe koszty eksploatacji budynku, ale także życie w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Domy tego typu wyróżniają się często bardzo nowoczesną a zarazem ergonomiczną bryłą. Takie budynki zapewniają wysoki komfort akustyczny oraz komfort cieplny gwarantowany między innymi poprzez zastosowanie odpowiedniej grubości izolacji. Wnętrza projektowane są w sposób zapewniający pełną wygodę i funkcjonalność. W domach energooszczędnych wykorzystuje się między innymi zyski cieplne z promieniowania słonecznego poprzez zwiększenie oszklenia przegród zewnętrznych. Skutkuje to między innymi doskonałym doświetleniem wnętrza.

Zalety domu Energo - nowoczesność i ergonomia.

Kompleksowość

Dom Energo - dobór energooszczędnych rozwiązań.

Dobór energooszczędnych rozwiązań

Zapewniamy kompleksową pomoc w doborze energooszczędnych rozwiązań.
Jesteśmy w pełni przygotowani na realizację wszelkich pomysłów pomagających zapewnić komfort jak i będących ekologicznym i ekonomicznym odzwierciedleniem Państwa potrzeb. Dom oddawany jest w stanie deweloperskim.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski