Abakon 2007 SE

Cena netto od 0,00 zł

Powierzchnia zabudowy:82,92 m2
Powierzchnia całkowita:165,84 m2 Powierzchnia użytkowa:115,50 m2
Powierzchnia podłóg:133,41 m2 Wysokość w kalenicy:8,30 m
Kubatura:480,00 m3

O projekcie ABAKON 2007 SE.

Projekt Abakon 2007 SE to propozycja przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie połączenie klasycznej formy oraz współczesnego designu. Indywidualny charakter budynku podkreślają opaski wokół stolarki okiennej oraz zadaszenie nad głównym wejściem i stanowiskiem samochodowym.

Układ wnętrza budynku jest bardzo funkcjonalny. Z wiatrołapu mamy dostęp do wygodnej garderoby oraz niewielkiego holu, który płynnie przechodzi w część reprezentacyjną budynku. Sercem domu jest pokój dzienny z jadalnią, który dzięki unikalnemu połączeniu bieli, czerwieni i szarości nabiera prawdziwie nietuzinkowego i wyrazistego charakteru.

Pomieszczenia są jasne i dobrze doświetlone za sprawą dużych przeszkleń, natomiast panoramiczne okna sprawiają, że salon harmonijnie łączy się z przestrzenią tarasu. W prawym narożniku domu zlokalizowano kuchnię z dostępem do pomieszczenia gospodarczego. Uzupełnieniem parteru jest łazienka oraz – w zależności od potrzeb domowników – dodatkowy pokój, z kolei strefę nocną na poddaszu tworzą trzy komfortowe sypialnie z miejscem na pojemne szafy.Prawa autorskie do przedstawionego projektu przysługują Abakon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą przy ul. Wyzwolenia 49 A, 43-300 Bielsko-Biała. Kopiowanie, adaptacja, rozpowszechnianie, przedruk i publikacja w jakiejkolwiek formie (również elektronicznej) całości lub części projektu dla celów komercyjnych i prywatnych bez zgody autorów jest zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.
Projekt i budowa domów energooszczędnych. Copyright © Abakon 2021
Realizacja strony internetowej Weboski