Masz pytania? Menu

O nas

Od ponad 20 lat budujemy domy w technologii prefabrykowanych ciepłych ścian keramzytowych. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy rocznie oddają w ręce naszych zadowolonych klientów ponad setkę domów. Naszą misją jest budowa w najkrótszym możliwym czasie, z wyskiej jakości materiałów, dbając jednocześnie o atrakcyjną cenę realizacji. To wszystko dzięki m. in. powtarzalności poszczególnych projektów.

Jedną z wielu zalet domów powtarzalnych tzw. “z półki” jest bardzo skrócony czas realizacji oraz proste, czytelne formy.

Budujemy domy niskoenergetyczne, energooszczędne. Doradzamy naszym klientom jakie rozwiązania się sprawdzają, a z jakich nasi klienci maja mniejszą przyjemność z ich korzystania. Zbudowany dom ma być zdrowy, bezpieczny, a jego użytkowanie ma powodować tylko radość, bez problemów z licznymi okresowymi przeglądami systemów w nich występująch. Najlepsze systemy to te, które są mało obsługowe, poprawiają komfort użytkowy, jak i dają nam wymierne korzyści finansowe.

Naszym klientom przedstawiamy czytelne i jasne zasasdy współpracy od samego początku, co pozwala im czuć się bezpiecznie podczas całego procesu inwestycji we własne marzenia.

Przejdź do zakładki projekty lub cennik i wybierz swój wymarzony dom już dziś!Partnerzy

abakon-hb.png?2abakon-bd.pngbudexcreatongalecookmarscandachsynthosthomaswisniowski

Odwiedź nas:

© 2022 Abakon | Polityka prywatności
KRS: 0000153214 | NIP: 9372649782

weboski

Zapytaj o swój nowy
Dom na już!

Masz pytania? Chcesz poznać szczegóły realizacji? Czekamy na Twój kontakt

Julia Ziobro - kontakt Dom na Już Julia Ziobro
661 459 225

lub zostaw nam kontakt, a oddzwonimy do Ciebie

Wypełnienie formularza oznacza, że podane w nim dane osobowe będą przetwarzane w celu nawiązania kontaktu i przedstawienia oferty. Zasady przetwarzania i klauzulę informacyjną o Administratorze znajdziesz tutaj.