Dom z poddaszem – jasny i przestronny Abakon 2021!

2021-05-07

Najnowszą propozycję skierowaliśmy do osób, które cenią sobie tradycyjną bryłę budynku w połączeniu z nowoczesnymi akcentami. Co wyjątkowego skrywa najnowszy dom z poddaszem Abakon 2021?

Optymalna powierzchnia

Nowy projekt jest odpowiedzią na potrzeby współczesnej rodziny, która poszukuje domu z otwartą przestrzenią. W projekcie przewidziało kuchnię otwartą na salon oraz jadalnię o łącznej powierzchni 35 m2 – w sam raz, by swobodnie spędzać wspólnie czas przy dużym stole. Niewątpliwym atutem tego projektu są imponujących rozmiarów przeszklenia.

Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednią ilość światła dziennego w pomieszczeniu. Duże przeszklenia pełnią również funkcję estetyczną i dają poczucie bliskości natury.

Największą zaletą projektu Abakon 2021 SE są przesuwne drzwi tarasowe. System przesuwny pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni pomieszczenia oraz dowolną aranżację. Nie musimy przejmować się takimi kwestiami jak miejsce dla otwierania okien. Architekci zadbali w ten sposób o komfort użytkowania salonu.

Na etapie projektowym pomyślano również o stworzeniu przestrzeni do komfortowej pracy zdalnej. W tym celu zaprojektowano na parterze gabinet o powierzchni 10 m2, dzięki któremu domownicy mogą ze spokojem oddać się zawodowym obowiązkom. Pomieszczenie z powodzeniem może zostać również wykorzystane jako pokój gościnny.

Prywatna strefa

Dom z poddaszem użytkowym charakteryzuje się bardzo wyraźnym podziałem na strefę dzienną i prywatną. Nie inaczej jest w przypadku projektu Abakon 2021 SE, w którym właśnie na poddaszu przewidziano 3 sypialnie.

dom z poddaszem_ rzut poddasza Abakon 2021 SE

Ustawne pokoje pozwalają na wygodę i swobodę, która bardzo przyda się trzyosobowej rodzinie. W pokojach przewidziało również miejsce na duże szafy w zabudowie, dlatego nie powinno zabraknąć przestrzeni do przechowywania potrzebnych rzeczy.

Prywatna łazienka jest tak zaprojektowana, by jednocześnie spełniała funkcję domowej pralni. Z pewnością zmieścimy w niej wannę, pralkę i suszarkę, co doceni na pewno rodzina z małymi dziećmi. Istotne jest to, że ten dom z poddaszem ma maksymalnie wykorzystaną powierzchnię. Korytarz na piętrze został zmniejszony, dzięki czemu nie marnujemy zbyt wiele metrów kwadratowych na ciągi komunikacyjne.

Dom z poddaszem – inne propozycje

Najnowszy projekt Abakon 2021 swoją bryłą przypomina starszego brata, Abakon 2018 SE. Rozkład pomieszczeń oraz metraż są zbliżone, natomiast podstawową różnicą jest to, że nowszy projekt posiada na parterze pomieszczenie gospodarcze.

Warto również podkreślić, że na ten projekt obowiązuje specjalna promocja! Ten dom z poddaszem można wybudować jeszcze w tym roku, a dodatkowo otrzymać komplet drzwi wewnętrznych GRATIS – szczegóły na stronie.

Czytaj więcej

2024-04-09

Nowy wymiar salonu

2024-03-26

Zamieszkaj z Abakonem już na jesień

2024-03-21

„Szklane domy”: czy duże przeszklenia w domu to tylko moda?

2024-03-14

Wiosna u progu: jak przygotować dom na najbliższe miesiące 

2024-02-20

Nowy dom w 3 miesiące! Jak to możliwe?

2024-02-02

Budowa własnego domu

by Lokesh Dhakar with MIT License

ABAKON BD sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com