Dzień otwarty na budowie

2021-01-19

Mini poradnik dla (niezdecydowanego) uczestnika.. W czym dzień otwarty na budowie Ci pomoże…

dni otwarte na budowie

Dzień otwarty na budowie to propozycja dla Ciebie jeśli rozważasz budowę domu, to zapewne zdajesz sobie sprawę, że nie jest to bułka z masłem. Nie ma co ukrywać, że spełnienie marzenia o budowie własnego domu to poważna decyzja, która wymaga odpowiedniego przygotowania, zaznajomienia się (chociaż minimalnego) z różnymi kwestiami technicznymi, zgromadzenia środków finansowych i zaplanowania całego przedsięwzięcia.


Zobacz film z dnia otwartego w naszym Oddziale Kraków.

Wiemy o tym doskonale. Ideą przyświecającą naszej pracy jest przeprowadzenie naszych Klientów przez każdy etap związany z budową. Od jej zaplanowania do oddania Właścicielom kluczy do ich nowego domu.

Dużo wcześniej niż na etapie decyzji o podjęciu współpracy, naszym Klientom proponujemy różne formy spotkań, rozmów i prezentacji tego, co możemy ze swojej strony zaoferować. Warto podkreślić, że nie tylko budujemy domy, ale działamy kompleksowo. Mamy swoją pracownię projektową, magazyn budowlany, pomagamy podczas zakupu działki, uzyskaniu kredytu itd.

Jedną z form zapoznania się z naszą firmą są organizowane przez nas Dni Otwarte na budowie. Czym dokładnie są te wydarzenia? Jak się na nie zgłosić? Czy aby na pewno warto brać w nich udział? Sprawdźmy.

Dzień Otwarty na budowie- o co tu chodzi?

Dzień Otwarty na budowie, to nic innego jak spotkanie doradców Abakon z osobami, które są zainteresowane technologią budowy z keramzytu, na zaproponowanej przez nas budowie.

Podkreślmy, że nie są to domy pokazowe, ale faktyczne realizacje naszych Inwestorów. Wyrazili oni zgodę na pokazanie swojego domu szerszemu gronu. Dzięki temu można zobaczyć naprawdę dużą ilość naszych projektów, zróżnicowanych pod względem stylu i metrażu. Co więcej, Dni Otwarte organizują wszystkie nasze Oddziały. Zatem na takie spotkanie można się załapać w niemal całej środkowej i południowej części Polski.

dzień otwarty na budowie

Od jakiegoś czasu Dni Otwarte na budowie odbywają w zasadzie przez cały rok. Co prawda przez ostatnie lata, sezonem, który szczególnie obfitował w tego typu wydarzenia były ciepłe miesiące, czyli wiosna, lato i wczesna jesień. Obecnie panująca sytuacja epidemiczna zweryfikowała wiele naszych planów, a nieraz wręcz postawiła je na głowie.

W zeszłym roku nie pozostało nam nic innego jak przenieść część naszych spotkania z Klientami w przestrzeń Internetu. Doradcy łączyli się z zainteresowaną osobą online i w taki- wirtualny sposób odbywały się spacery po budowach. Jak będzie w tym roku? Zobaczymy. Póki co planowane przez nas Dni Otwarte chcemy przeprowadzić w standardowej formie. Na zasadzie spotkań face to face, oczywiście z zachowaniem wymogów sanitarnych i stosownej odległości rozmówców.

Tegoroczna zima obfituje w Dni Otwarte na budowie. Możesz się o tym przekonać przeglądając harmonogram Dni Otwartych: DNI OTWARTE NA BUDOWIE.

W czym może pomóc wizyta na budowie?

Jeśli zastanawiasz się dla kogo organizujemy Dni Otwarte na budowie, to odpowiedź jest prosta: dla wszystkich, którzy myślą o budowie domu. Z racji tego, że udział w naszym Dniu Otwartym jest bezpłatny oraz zupełnie niezobowiązujący, drzwi stoją otworem zarówno przed tymi, których interesuje dany projekt domu, jak i tych, którzy chcą bliżej poznać technologię budowy z keramzytu.

A może jeszcze wcale nie podjąłeś decyzji o budowie, a jedynie chcesz zaznajomić się z tym tematem? Twoje motywy udziału w Dniu Otwartym mogą być dowolne. Staramy się, by stanąć na wysokości zadania niezależnie od powodu przyjścia na budowę. Chcemy by uczestnicy Dnia Otwartego wychodzili z takiego spotkania z głową pełną nowych pomysłów, inspiracji, wiedzy i zapału.

Jak się zgłosić?

O organizowanych Dniach Otwartych zawsze informujemy na naszym fanpage’u na Facebook’u oraz stronie www, w zakładce: WYDARZENIA- DNI OTWARTE NA BUDOWIE. Lista wydarzeń jest na bieżąco uzupełniana- wybierz interesujące Cię wydarzenie i kliknij „Zapisz się”. Tu pojawi się formularz, który ułatwi Ci bezpośredni kontakt z organizatorem danego wydarzenia. Jeśli chcesz, w wiadomości możesz napisać co dokładnie Cię interesuje, czy chciałbyś przyjechać z osobą towarzyszącą, a także jaka jest preferowana przez Ciebie godzina spotkania. Po przesłaniu zgłoszenia doradca skontaktuje się z Tobą, żeby uzgodnić szczegóły i podać dokładną lokalizację budowy.

Taki system znacznie ułatwia organizację. W obecnym czasie jest nieocenioną pomocą w takim zaplanowaniu wydarzenia, by każdy czuł się podczas niego komfortowo. Wyznaczona godzina, chroni przed sytuacją zgromadzenia się większej ilości osób w jednym miejscu i czasie.

dni otwarte na budowie - wilkowice

Dla równowagi wypadało by napisać teraz o negatywnych stronach udziału w Dniu Otwartym na budowie, ale… nieskromnie powiemy, że takich nie ma. Takie spotkanie zawsze jest cennym doświadczeniem. Może nie spodoba Ci się technologia budowy Może uznasz, że jeszcze nie nadszedł odpowiedni moment na taką decyzję… A może po prostu – nie zdecydujesz się na podjęcie współpracy. Tak czy inaczej, zyskasz wiedzę, rozwiejesz nurtujące Cię wątpliwości- będziesz miał porządne podstawy do podjęcia jakiejś decyzji. A zatem- zapraszamy na nasze budowy!

Jeśli nie znalazłeś interesującej Cię lokalizacji, bądź proponowany termin spotkania koliduje z innymi Twoimi planami- nic straconego! Niezależnie od Dni Otwartych, organizujemy indywidualne spotkania na budowie. Wystarczy, że zgłosisz się do najbliższego Ci Oddziału Abakon, a doradca przedstawi Ci możliwości obejrzenia naszych realizacji. Możesz również skorzystać z formularza WPADNIJ NA CHATĘ. Tam na mapie widocznych jest część budów, które możesz obejrzeć razem z doradcą, w dogodnym dla Ciebie terminie.

Czytaj więcej

2024-04-09

Nowy wymiar salonu

2024-03-26

Zamieszkaj z Abakonem już na jesień

2024-03-21

„Szklane domy”: czy duże przeszklenia w domu to tylko moda?

2024-03-14

Wiosna u progu: jak przygotować dom na najbliższe miesiące 

2024-02-20

Nowy dom w 3 miesiące! Jak to możliwe?

2024-02-02

Budowa własnego domu

by Lokesh Dhakar with MIT License

ABAKON BD sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com