Projekty domów jednorodzinnych z keramzytu.

2021-04-03

Czy projekty domów jednorodzinnych z keramzytu znacząco różnią się od projektów w innych technologiach?

Odpowiedź na to pytanie brzmi – nie. Jednak domy z keramzytu są coraz popularniejsze głównie dzięki ich takim właściwościom jak wyższa izolacja termiczna i akustyczna niż w domach budowanych tradycyjnie. Są także bardziej odporne na wilgoć i warunki atmosferyczne.

Jeżeli zdecydowałeś już, że będziesz budował z keramzytu, to zapraszamy do nas. Mamy 40 projektów domów jednorodzinnych z keramzytu o różnych metrażach, różnych bryłach i w różnych stylistykach.
Jeżeli będziesz budował z nami wg naszego projektu – projekt dostajesz gratis!

Teraz zależy wszystko od Ciebie. Od Twoich potrzeb, oczekiwań i upodobań. Także od twoich możliwości.

Nasze projekty domów jednorodzinnych z keramzytu.

Mamy dla Ciebie szeroki przekrój projektów. Nie jesteśmy typową pracownią architektoniczną – nie mamy dla Ciebie setek projektów. Nas wyróżnia to, że nasi architekci na bieżąco kontaktują się tak z inwestorami, jak i ekipami wykonawczymi. Dzięki temu te 40 projektów, które prezentujemy na naszej stronie, uwzględniają uwagi i propozycje tych dwu grup. Projekty są często doskonalone, a zmiany zawsze idą w kierunku uczynienia z nich domów jeszcze wygodniejszych i użyteczniejszych dla użytkownika.

Wszystkie projekty zobaczyć możecie na naszej stronie im poświęconej
Zachęcamy też do zapoznania się ze szczegółowymi opisami serii projektów i niektórych pojedynczych, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem A to wszystko na podstronie naszego bloga.

A co z cenami domów jednorodzinnych z keramzytu?

Ceny nie różnią się od projektów domów stawianych metodami tradycyjnymi.
Jeżeli weźmiemy pod uwagę zalety materiału jakim jest keramzyt, wybór wydaje się prosty. Tym wyborem jest dom z keramzytu!

Kosztom budowy domu  z prefabrykatów keramzytowych poświęcimy osobny tekst. Tutaj napiszemy tylko , że koszt uzależniony jest od wielu czynników: od wielkości powierzchni aż po stopień skomplikowania bryły.

My preferujemy budowę do stanu deweloperskiego i koszt takiej budowy zawiera się w granicach od 2100 do 4000 tysięcy zł za metr kwadratowy powierzchni netto budynku. Jest to stan deweloperski podstawowy. Koszt pełnego stanu deweloperskiego jest wyższy o około 500 zł za metr.
Oczywiście budujemy także do stanu surowego otwartego lub zamkniętego lub „pod klucz”.
Większość naszych projektów posiada cennik, w którym rozpisano szczegółowa koszty ponoszone w poszczególnych etapach budowy.

Koszt budowy domu z keramzytu w innym artykule.

Budowa systemem gospodarczym

A może chciałbyś budować razem z nami? Taką  możliwość opisujemy na stronie „Wybuduj z nami dom w systemie gospodarczym”.

Dla tej formy budowy proponujemy 2 projekty:

Czytaj więcej

2024-04-09

Nowy wymiar salonu

2024-03-26

Zamieszkaj z Abakonem już na jesień

2024-03-21

„Szklane domy”: czy duże przeszklenia w domu to tylko moda?

2024-03-14

Wiosna u progu: jak przygotować dom na najbliższe miesiące 

2024-02-20

Nowy dom w 3 miesiące! Jak to możliwe?

2024-02-02

Budowa własnego domu

by Lokesh Dhakar with MIT License

ABAKON BD sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com