Sprawdź kredyt Wycena budowy
08.02.2021

Pytania przed budową domu

Jakie pytania przed budową powinieneś zadać – twoje pierwsze spotkanie z doradcą.

Spotkanie z doradcą Inwestora to często pierwszy kontakt klienta z firmą. Niezależnie do tego, czy spotkanie ma się odbyć w centrali firmy, czy w biurze jednego z naszych oddziałów, warto przygotować się do rozmowy. O czym warto pamiętać przed spotkaniem w sprawie budowy domu z keramzytu?

pytania przed budową - pierwsze spotkanie z doradcą

Pytania przed budową domu – lista

Warto na początek spisać na kartce pytania, które pojawiły się w Waszych głowach jeszcze przed spotkaniem. Dzięki temu o niczym nie zapomnicie i uzyskacie odpowiedzi na wszystkie wasze pytania. O co warto zapytać doradcę na pierwszym spotkaniu? Oto najpopularniejsze pytania przed budową jakie zadają nasi przyszli inwestorzy:

Kopia mapy zasadniczej

Macie już własną działkę? Świetnie! Jeśli dysponujecie kopią mapy zasadniczej, warto zabrać ją ze sobą na spotkanie. Doradca przeanalizuje razem z Wami, czy wybrany przez Was projekt pasuje do działki i zaproponuje możliwe usytuowanie budynku względem stron świata. Jeśli nie jesteście pewni, czy Wasza działka w ogóle nadaje się do budowy domu, możecie wcześniej poprosić doradcę o jej sprawdzenie.

Wtedy na pierwszym spotkaniu doradca opowie Wam, czy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego narzuca na Was jakieś ograniczenia i czy projekt, który Wam się spodobał, wpisze się w założenia planu. Nie posiadacie jeszcze swojej działki? To nie problem – doradca na podstawie rozmowy z Wami zbierze informację o tym, jakiej działki oczekujecie i pomoże w jej poszukiwaniach.

Propozycje projektów

Przed spotkaniem z doradcą warto przejrzeć stronę z projektami gotowymi. Jeśli spodobają Wam się któreś z zaproponowanych projektów autorskich, doradca na spotkaniu będzie mógł przedstawić szczegóły projektu. Jeśli natomiast chcecie wybudować dom innej pracowni, zabierzcie ze sobą na spotkanie rzuty tego projektu. Nie macie pomysłu na to, jaki dom chcecie zbudować? W tym również pomoże doradca, który pomoże Wam w wyborze.


Zobacz nasz webinar – Wybieramy projekt.


Spotkanie bez przygotowania?

Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, by spotkać się z doradcą o porozmawiać o budowie domu z keramzytu bez wcześniejszego przygotowania. Doradca przedstawi Wam możliwości, opowie o budowie i zaproponuje projekty domów, które będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom. O wszystkich szczegółach odnośnie działki możecie porozmawiać następnym razem.

Pierwsze spotkanie z doradcą na budowie?

Taka opcja też jest możliwa. Wystarczy wybrać dogodną lokalizację i termin spotkania, a nasz doradca skontaktuje się i umówi indywidualne spotkanie na budowie.

W trakcie takiego spotkania możecie obejrzeć dom w trakcie budowy – w ten sposób poznacie technologię, zobaczycie, jak prezentują się ściany z keramzytu i uzyskacie odpowiedzi na wszystkie pytania. Jak zapisać się na taką indywidualną wizytę? Możecie to zrobić za pośrednictwem FORMULARZA ZAPISU.

mapa

Możliwości pierwszego spotkania z doradcą jest bardzo dużo i tylko od Was zależy, jaką formę wybierzecie. Zadawajcie pytania przed budową. Pozwoli to na uniknięcie wielu nieporozumień.


Zobacz szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych etapów budowy domu.