Sprawdź kredyt Wycena budowy

Blog

02.02.2021

Budujemy z keramzytu w Warszawie

Budujemy z keramzytu w Warszawie i na Mazowszu.

Szukając idealnego domu pod budowę zapewne słyszałeś o domach tworzonych z keramzytu. Domy z keramzytu odznaczają się niezwykle wysoką trwałością, a żywotność materiału określa się od 200 do 300 lat.

Nic więc dziwnego, że tego typu materiał cieszy się coraz większym powodzeniem, szczególnie jeśli pomyślimy o tym, że wszelkiego typu grzyby, pleśń, czy też gryzonie nie przepadają za tym materiałem.


Sprawdź wolny termin budowy

wolny termin budowy

Jeśli więc cenimy sobie trwałość i odporność na niekorzystne warunki to warto zwrócić uwagę na naszą firmę, która wykorzystuje prefabrykaty keramzytowe do konstrukcji nowoczesnych domów.

Technologia ta przywędrowała do nas z Zachodniej Europy i Skandynawii, gdzie stosują ją od lat 70. ubiegłego wieku. Mimo tego, że technologia jest względnie młoda, jest już na tyle sprawdzona, że nie ma podstaw, aby jej nie zaufać.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdziecie pełen przekrój projektów dostosowanych do różnych Waszych oczekiwań. Oferujemy domy duże i małe, parterowe, z poddaszem mieszkalnymi piętrowe, różne w stylistyce – od „nowoczesnej stodoły” do domu w stylu dworkowym. A może zdecydujesz się na willę lub rezydencję?

W naszych domach staramy się stosować najlepsze rozwiązania, które gwarantują oszczędności w budowie i późniejszej eksploatacji.

Przykładowo stosujemy izolację lepszej jakości, a więc lepsze styropiany i grubszą warstwę wełny. To w połączeniu z keramzytową konstrukcją daje duże oszczędności w produkcji energii cieplnej. Gotowy projekt domu jest przygotowany nawet pod stworzenie kominka, ponieważ w fazie budowy możliwe jest postawienie komina spalinowego. Jeśli spojrzymy na to jak wyglądają typowe, standardowe domy to dostrzeżemy, że zastosowano w nich strop drewniany.

My stawiamy na wytrzymałość i często oferujemy strop żelbetonowy, który z pewnością będzie znacznie bardziej wytrzymały.

budujemy z keramzytu na Mazowszu

Działamy już na rynku od kilkunastu lat. Zbudowaliśmy ponad 1500 domów. Doświadczenia zebrane z kontaktów z klientami pozwoliły opracować projekty, które zawierają skumulowane oczekiwania inwestorów.

Jeśli nie jesteście pewni tego co może okazać się przydatne, warto skonsultować te kwestie z naszymi przedstawicielami.

Abakon Warszawa.

budujemy z keramzytu na MazowszuAbakon Warszawa
Abakon Warszawa – ul. Puławska 405 (pokój 206 – drugie piętro), 02-801 Warszawa

Zobacz jak budujemy z keramzytu w Warszawie.

A tak wyglądają nasze gotowe domki:

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy
    Może Pani/Pan wycofać powyższą zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomość e-mail na adres biuro@abakon.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.