Sprawdź kredyt Wycena budowy

Blog

02.02.2021

Domy jednorodzinne z keramzytu we Wrocławiu

Domy jednorodzinne z keramzytu we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku rozpoczęliśmy budować już kilka lat temu.

Twoi znajomi postawili piękne domy, na pewno musieli zainwestować duże kwoty pieniędzy w postawienie domu w tak dobrej okolicy. Do tego dochodzą same koszty budowy. Myślisz sobie – może mnie też będzie stać na nowy dom. Sprawdzasz oferty i natrafiasz na bardzo wysokie ceny. Często są to domy z byt wysokim standardzie. Poszukujesz więc domu taniego i w standardzie, który by ci odpowiadał.

Dodatkowe opłaty

Jeśli już dokonasz wyboru domu idealnego dla siebie, szybko może się okazać, że w natłoku informacji znajdziesz ostatecznie coś co może ci się nie spodobać i chciałbyś to zmienić. Zastosować inny rodzaj okien, zamiast standardowych, tych tańszych, może jakieś dodatkowe drzwi.


Sprawdź wolny termin budowy

wolny termin budowy

Wszystko to wiąże się z kolejnymi kosztami i może okazać się, że zamiast ceny standardowego domu zapłacisz jak za dom, który z pewnością nie będzie adekwatny do ceny.

Dom lepszy niż standardowy

Ciekawą opcją są domy powtarzalne, ale o podwyższonym standardzie. Przykładowo w takim domu często stosujemy strop żelbetowy nad parterem, tam gdzie w standardowych domach stosuje się rozwiązania z drewna. Stawiamy także na instalację stalowych rynien, zamiast typowo tanich z PCV.

budowa domów jednorodzinnych z keramzytu we Wrocławiu
Domy jednorodzinne z keramzytu we Wrocławiu.

Nie zapominamy także o wyjątkowo ważnej dla każdego opcji, czyli lepszej izolacji cieplnej. Zwłaszcza w związku z rygorystycznymi nowymi warunkami technicznymi obowiązującymi od 1 stycznia 2021 roku.

Budujemy swoje domy głównie z prefabrykatów keramzytowych. Są to świetne materiały zatrzymujące ciepło, a zastosowanie dodatkowego ocieplenia jeszcze wzmacnia ten efekt. Można więc śmiało powiedzieć, że nasze domy z keramzytu są dla osób wymagających wysokiego komfortu.

Abakon Wrocław zaprasza

Abakon Wrocław - siedziba
ul. Kmicica 1 A 54-514 Wrocław

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, lub chcieliby Państwo uzyskać szczegółowe informacje dotyczące budowy domu, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami, którzy chętnie na nie odpowiedzą! Sprawdź także czy mamy wolny termin budowy.

W biurze nasi klienci mogą szczegółowo zapoznać się z naszą ofertą szybkiej budowy tanich domów jednorodzinnych, projektami domów a także spotkać z konsultantem, który chętnie udzieli wszelkich informacji.

Pomagamy załatwiać formalności budowlane w tym pozwolenie na budowę domu. Możliwe również spotkania poza godzinami otwarcia biura po wcześniejszym umówieniu się. Przed spotkaniem prosimy o kontakt telefoniczny w sprawie umówienia konkretnego terminu i godziny.

Serdecznie zapraszamy klientów z całego województwa Dolnośląskiego w szczególności z Jawora, Wałbrzycha, Trzebnicy, Strzelina, Świdnicy, Legnicy, Lubina, Rawicza!

Sprawdź wolny termin budowy

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy
    Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomość e-mail na adres biuro@abakon.com Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.