Sprawdź kredyt Wycena budowy

Blog

02.02.2021

Domy z prefabrykatów na Podkarpaciu i w Rzeszowie

Od niedawna oferujemy domy z prefabrykatów na Podkarpaciu i w Rzeszowie.

Abakon Rzeszów
Abakon Rzeszów – ul. Armii Krajowej 80 (biurowiec Centrum 2000 – 7 piętro lokal 703, 35-307 Rzeszów

Chcesz wybudować dom? Zapewniamy kompleksowe podejście do tematu budowy Twojego domu. Pomożemy dobrać projekt do Twoich potrzeb i wykonamy Twój dom – szybko i z trwałych materiałów.


Budując z nami zyskasz nie tylko czas, ale również opiekę doświadczonej kadry i fachowe doradztwo. Przemawia za tym nasze prawie 20-letnie doświadczenie w projektowaniu domów i prowadzeniu budów.


Sprawdź wolny termin budowy

wolny termin budowy

Budujemy w technologii ceramicznej prefabrykowanej, dzięki temu czas budowy ulega znacznemu skróceniu, a dom jest ciepły i solidny. Nasze autorskie projekty możemy dopasować do Twoich potrzeb, tak aby Twoja rodzina czuła się w nim bezpiecznie i komfortowo.

domy z prefabrykatów na Podkarpaciu i w Rzeszowie
Na górze jeszcze działka – na dole gotowy domek.

Zajmiemy się Twoją budową kompleksowo począwszy od projektu, poprzez formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, po budowę do wybranego zakresu.

Decydując się na budowę domu musimy rozważyć wszystkie za i przeciw, podjąć decyzję o budżecie jaki chcemy przeznaczyć na budowę oraz dużo wcześniej podjąć decyzję o tym gdzie taki dom ma zostać wybudowany oraz jaka ma zostać zastosowana technologia.

Dom z keramzytu

Warto wiedzieć, że domy z keramzytu wznosimy znacznie szybciej niż domy w technologii tradycyjnej. Pozwala to zaoszczędzić czas i cieszyć się nowym domem znacznie wcześniej. Keramzyt posiada wiele cech, które powodują, że jest doskonałym wyborem na lata. Doskonale chroni przed hałasem i pozwala na duże oszczędności energii cieplnej.

Domy zaprojektowane przez nas buduje się głównie z prefabrykatów keramzytowych. Zastosowanie tego materiału jest niezwykle kluczowe w nowoczesnym budownictwie.

Domy z keramzytu stanowią doskonały wybór dla osób ceniących tradycyjność z nowoczesnymi rozwiązaniami. Keramzyt jest materiałem ekologicznym i jego trwałość określa się nawet na 300 lat.

Nie sposób więc nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że warto stosować tego typu materiał w nowoczesnym budownictwie. Keramzyt jest odporny na działanie wilgoci, kwasów i grzybów. Również gryzonie, owady i inne zwierzęta nie przebywają i nie gniazdują w tego typu materiale.

Od lat 70. ubiegłego wieku stosuje się go z powodzeniem w Zachodniej Europie. Doskonale sprawdza się także w Polsce.

Formularz kontaktowy

    Formularz kontaktowy
    Może Pani/Pan wycofać powyższą zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomość e-mail na adres biuro@abakon.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.